Op heterdaad
Op heterdaad

Op heterdaad

Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen.

Zij is Miss New York. Hij moet haar beschermen. In Manhattans Upper East Side houden de mannen en vrouwen van de NYPD de stad veilig. Zij zijn het beste dat New York te bieden heeft.

Serie

Auteur

Danielle Carson

Spreker

Ottolien Boeschoten

Speelduur

8 uur 45 min

€ 14,99

Beschrijving

Ontdek de geheimen van Manhattans Upper East Side in Op heterdaad van Danielle Carson, het eerste deel in deze steamy romance-serie.

Voormalig Miss New York Violet Young is het gewend om veel aandacht te krijgen, maar er is één fan die verdergaat dan alle andere. Ze wordt niet alleen gestalkt, maar krijgt ook bedreigingen. Wanneer haar broer Keith, die rechercheur is bij de NYPD, daar lucht van krijgt, schakelt hij de hulp in van zijn partner en beste vriend Nick Ryder. Hij is dé man voor wie Violet altijd al een zwak heeft gehad, zelfs al weet hij het bloed onder haar nagels vandaan te halen.

Rechercheur Nick Ryder is al van jongs af aan nauw betrokken bij de familie Young. Wanneer blijkt dat Violet in gevaar is, zet Nick alles op alles om haar te beschermen. Hun gedwongen nabijheid zorgt ervoor dat hun gevoelens groeien en al snel valt de aantrekkingskracht niet langer te negeren. Terwijl de spanningen tussen Nick en Violet oplopen, loert er ook steeds meer gevaar. Kan Nick Violet beschermen tegen haar obsessieve fan voordat het te laat is?

Danielle Carson is gek op romance. Haar verhalen op Wattpad trokken duizenden lezers en ze is tweevoudig Wattys-winnaar in de categorie romance. Haar serie New York’s Finest is perfect voor fans van Elle Kennedy, Meghan Quinn en Vi Keeland.

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

4 april 2023

ISBN

9789402769159

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 45 min

Bestandsgrootte

1025 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Danielle Carson Bekijk alles

Volledige overgave

Volledige overgave

Danielle Carson

€ 14,99
Onder surveillance

Onder surveillance

Danielle Carson

€ 14,99
Met voorbedachten rade

Met voorbedachten rade

Danielle Carson

€ 14,99

Meer spreker Ottolien Boeschoten Bekijk alles

Aanbieding Bloedband

Bloedband

Jet van Vuuren

€ 12,99 € 6,49
Spelen met vuur

Spelen met vuur

Lina Bengtsdotter

€ 14,99
De drie levens van Alix St. Pierre
€ 12,99
Het geheim van Parijs

Het geheim van Parijs

Lily Graham

€ 12,95