Liefs van mij
Liefs van mij

Liefs van mij

Liefs van mij is een hartverwarmende feelgoodroman van Jessica Saunders. Een echte aanrader voor de lezers van Emily Henry en Taylor Jenkins Reid.

Auteur

Jessica Saunders

Spreker

Cathalijne de Sonnaville

Vertaler

Anna Livestro

Speelduur

8 uur 25 min

€ 14,99

Beschrijving

Liefs van mij is een hartverwarmende feelgoodroman van Jessica Saunders. Een echte aanrader voor de lezers van Emily Henry en Taylor Jenkins Reid.

Rachel Miller heeft haar leven prima op orde. Doordeweeks schittert ze in de rechtszaal, in het weekend moedigt ze langs het voetbalveld haar kinderen aan. Toegegeven, ze leeft wel een beetje op de automatische piloot, maar dat betekent ook dat niks de idylle kan verstoren. Toch?

Dan duiken er ineens oude foto’s en liefdesbrieven op van haar en haar highschoolsweetheart, Jack. Je weet wel, die ex die ze niet meer hoeft te zien, maar die inmiddels een wereldberoemde filmster is geworden. Als de bladen en blogs vol staan met herinneringen aan haar oude ik, moet Rachel op zoek naar een nieuwe versie van zichzelf. Iedereen weet: oude liefde roest niet. Maar Rachels skills op liefdesgebied zijn wél een beetje roestig…

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

20 februari 2024

ISBN

9789402771183

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 25 min

Bestandsgrootte

694 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer spreker Cathalijne de Sonnaville Bekijk alles

€ 12,99
Leven zonder je masker

Leven zonder je masker

Ellie Middleton

€ 10,99
Een vleugje kaneel

Een vleugje kaneel

Olivia Hill

€ 9,95
Noodlanding

Noodlanding

Madelein Kerseboom

€ 12,99