De bloemist
De bloemist

De bloemist

Zij weet jouw geheim. Maar wat verbergt ze zelf?

Tegen de tijd dat ze zich realiseert dat het verleden haar heeft ingehaald, is het misschien al te laat…

Auteur

C.L. Pattison

Spreker

Saskia Lammers

Vertaler

Angela Knotter

Speelduur

8 uur 11 min

€ 14,99

Beschrijving

De bloemist is een geweldige psychologische thriller van C.L. Pattison. Een aanrader voor de lezers van Freida McFadden en B.A. Paris.

Amy Mackenzies leven gaat haar voor de wind. Haar bedrijf in bloemsierkunst floreert en ze heeft een bestand van vermogende klanten, onder wie twee wel heel glamoureuze: de architect James Elliott en zijn mooie vrouw Eleanor. Maar hoezeer ze ook probeert om deel uit te maken van hun wereld, Amy wordt nooit echt geaccepteerd.

Tot ze door het stel wordt ingehuurd om de bloemen te verzorgen voor een groot feest. Eindelijk krijgt ze de kans om het leven te leiden waar ze altijd van heeft gedroomd. Wanneer een van de gasten dood wordt aangetroffen, kijkt iedereen echter direct naar Amy. De bloemist moet vechten om haar naam te zuiveren en ontdekt daarbij een nieuwe kant van de Elliotts.

Maar Amy zelf verbergt een nog groter geheim. En tegen de tijd dat ze zich realiseert dat het verleden haar heeft ingehaald, is het misschien al te laat…

Lezersreacties:

'Dit is mijn soort thriller! De plottwists waren adembenemend. Een must-read!' *****

'Zo verslavend om te lezen, met een geweldige en onverwachte wending.' *****

'Ik heb dit boek binnen een dag uitgelezen, want ik kon het gewoon niet neerleggen!' *****

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

5 maart 2024

ISBN

9789402771268

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 11 min

Bestandsgrootte

675 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer spreker Saskia Lammers Bekijk alles

Het eilandhuis

Het eilandhuis

Elena Conrad

€ 14,99
Hartslag

Hartslag

Gail McHugh

€ 11,99
Uit de schaduw

Uit de schaduw

Robyn Carr

€ 14,99

Campinggasten

Liz Ouwens

€ 11,99