Ik heb haar lief
Ik heb haar lief

Ik heb haar lief

Plattèl zingt Anna Blaman

De passie van Blaman, gezongen door Plattèl. Een persoonlijk monument voor deze liefdevolle auteur; de meest passievolle en hartstochtelijke gedichten met muziek.

Auteurs

Anna Blaman, Plattèl

Spreker

Plattèl

Speelduur

0 uur 32 min

€ 14,35

Beschrijving

In 2010 is het 50 jaar geleden dat de Rotterdamse schrijfster Anna Blaman overleed. Behalve geweldig mooie romans en verhalen, schreef zij ook juwelen van passievolle gedichten. Daarin kon zij kwijt wat zij niet in haar boeken en verhalen kwijt kon. Deze schrijfster en winnares van de P.C. Hooftprijs (in 1956 als eerste vrouw, als eerste Rotterdammer en voor haar gehele oeuvre) werd in 2010 in haar 50e sterfjaar herdacht met diverse activiteiten.

De passie van Blaman, gezongen door Plattèl. Plattèl wilde een persoonlijk monument maken voor deze liefdevolle auteur die zij al langer bewondert. Zij zingt haar meest passievolle en hartstochtelijke gedichten met muziek, zodat deze daardoor nog meer gaan leven.

De muziek, 10 liederen waarvan 8 tracks voor zang en vleugel en twee voor combo (zang, vleugel, slagwerk en contrabas) beweegt zich tussen klassiek, tango en lichte muziek en is gevarieerd. Op het luisterboek, dat LIVE is opgenomen, zingt Plattèl 10 gedichten, waarvan het merendeel geschreven is in de periode rond de oorlog. Ook staat er een fragment op van de stem van Blaman. Anna Blaman is passie en leeft voort.

Gedichten: Anna Blaman
Zang, composities, arrangementen: Plattèl
Vleugel, add. arrangementen, compositie Interludes I & II: Bart Wolvekamp
Slagwerk track 4 & 8: Arthur Lijten
Contrabas track 4 & 8: Guus Bakker

Opnamen: Hans Koomans | Studio the Tracking Room Amsterdam
Mixen & Mastering: Jasper ‘Drexmeister’ Drexhage & Plattèl
Engineering: Jasper ‘Drexmeister’ Drexhage
Productie: Plattèl

Deze productie werd gemaakt met toestemming van de Erven Blaman en Uitgeverij Meulenhoff.

Inhoud
1.Winter
2.Dans
3.Vrouwen
4.Droomkoningin
5.Blauw Paleis
6.Interlude I
7.De Spin
8.Stadsrand
9.Ik Droomde
10.Interlude II
11.Al Wat Ik In Ernst Aan God Zou Kunnen Vragen
12.Fragment dankwoord P.C. Hooftprijs Anna Blaman
13.La Prisonnière

Details

Imprint

Uitgeverij Christian Ouwens

Uitgever

Stichting Blauw Paleis

Publicatiedatum

10 december 2010

ISBN

9789461494719

Taal

Nederlands

Speelduur

0 uur 32 min

Bestandsgrootte

20 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags