De verborgen waarheid
De verborgen waarheid

De verborgen waarheid

Laat je meezuigen in deze zinderende science fiction

Auteur

Aad Vlag

Spreker

Ido Veldhoen

Speelduur

9 uur 40 min

€ 18,95

Beschrijving

Zes kleine criminelen uit verschillende delen van de wereld worden bij elkaar gebracht op een geheime locatie. Niet alleen de vraag waarom juist deze zes zijn geselecteerd, maar vooral wie verantwoordelijk is voor hun ontvoering is de basis voor hun onderzoek.

De waarheid is zo onwerkelijk dat ze het wel moeten geloven. Niet alleen staat het voortbestaan van de mensheid op het spel, maar ook zal een kosmische erfenis naadloos in de ontwikkeling ervan moeten worden geïntegreerd.

De lezer van De verborgen waarheid wordt langzaam vanuit de werkelijke wereld meegezogen in een reeks van gebeurtenissen, waarbij de vraag regelmatig opkomt: waarom zou het niet zo kunnen zijn?

Details

Imprint

LuisterEffect

Uitgever

ClusterEffect - LuisterEffect

Publicatiedatum

11 april 2019

ISBN

9789462171657

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 40 min

Bestandsgrootte

798 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Aad Vlag (1955) is geboren in Gouda. Na het VWO studeerde hij aan de Haagse Academie voor Lichamelijke Opvoeding. Een zwaar sportongeluk deed hem overstappen naar de ambtenarij. Hier ontdekte hij de wereld van de automatisering. Niet lang daarna is Aad samen met een compagnon een automatiseringsbedrijf gestart, dat succesvol opereert in de regio Den Haag.

Zijn eerste thriller, Zwarte Lust, werd al snel opgevolgd door Het Concilie van Zeven.

De grootste drijfveer van Aad Vlag is de enorme interesse voor de diepere gedachten van ieder persoon.

Meer auteur Aad Vlag Bekijk alles

Het geheim van Mars
€ 16,95
In gesprek met Aad Vlag

In gesprek met Aad Vlag

Marc de Groot, Aad Vlag

€ 2,49
Chantage

Chantage

Aad Vlag

€ 16,95
Het Marshall document
€ 18,95

Meer spreker Ido Veldhoen Bekijk alles

Aanbieding Nieuwe kinderen

Nieuwe kinderen

Piet van Dieren

€ 16,95 € 4,95
Engelgambiet

Engelgambiet

Piet van Dieren

€ 16,95
Aanbieding Het meesterplan van de Nieuwe Wereld Orde
€ 16,95 € 4,95
Aanbieding In den beginne

In den beginne

Piet van Dieren

€ 16,95 € 4,95