De dagen
De dagen

De dagen

Twee verdwenen kinderen - Twee wanhopige ouders - Een zoektocht

Tijdens een voorjaarsnacht verdwijnen 2 kleuters uit het huis van hun moeder. Beide ouders zijn de eerste verdachten. Hoewel de ex-geliefden al meer dan een jaar uit elkaar zijn, brengt het noodlot hen weer samen.

Auteur

Anita Larkens

Spreker

Marjolein Algera

Speelduur

8 uur 49 min

€ 14,95

Beschrijving

Twee verdwenen kinderen, twee wanhopige ouders, een zoektocht

Tijdens een voorjaarsnacht verdwijnen de kleuters Frida en Mees uit het huis van hun moeder. Beide ouders, Maud en Maarten, zijn de eerste verdachten. Hoewel de ex-geliefden al meer dan een jaar uit elkaar zijn, brengt het noodlot hen weer samen.

In de dagen en weken die volgen, wordt er met man en macht naar de kinderen gezocht. Vanaf het begin duiken de media bovenop het verhaal van de losbandige, jonge moeder die in het openbaar haar tranen niet toont. Maar waar moet je beginnen als het spoor al bij de voordeur eindigt?

Details

Imprint

Storytel Publishing NL

Uitgever

Storytel Publishing Netherlands NL B.V.

Publicatiedatum

11 juli 2017

ISBN

9789462536968

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 49 min

Bestandsgrootte

727 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer spreker Marjolein Algera Bekijk alles

Melody

Melody

Virginia Andrews

€ 14,99

Een droom achterna

Sarah Lark

€ 19,99
Contouren van een nieuw land

Contouren van een nieuw land

Floor Milikowski

€ 19,99
De super squishy club

De super squishy club

Marjolein Algera

€ 10,99