Je kan er maar beter om lachen
Je kan er maar beter om lachen

Je kan er maar beter om lachen

'Je kan er maar beter om lachen' gaat over kiezen voor jezelf, maar vooral over liefde en onzekerheid. En over hoe humor kan helpen een doel te bereiken.

Auteur

Esther Vuijsters

Spreker

Esther Vuijsters

Speelduur

5 uur 59 min

€ 14,95

Beschrijving

Esther wil een boek schrijven. Een filosofische beschouwing, een keiharde thriller of een psychologische roman. Het maakt haar niet uit. Probleem: steeds als ze een goed idee heeft, komt het dagelijks leven ertussen! Een man met een kelderverslaving, een vriendin die bijna wekelijks van man wisselt en een botte overbuurvrouw met een trenchcoat-tic zorgen voor flink wat overlast.

Nadat Esther zichzelf voor de zoveelste keer bijna heeft gewurgd met een van haar deadlines (en haar nieuwe roze bikini), besluit ze: een boek schrijven is niets voor mij.

Je kan er maar beter om lachen gaat over kiezen voor jezelf, maar vooral over liefde en onzekerheid. En over hoe humor kan helpen een doel te bereiken.

Nederland heeft zijn eigen Bridget Jones!

Details

Imprint

Bookora

Uitgever

Bookora Media B.V.

Publicatiedatum

14 december 2013

ISBN

9789462550124

Taal

Nederlands

Speelduur

5 uur 59 min

Bestandsgrootte

389 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags