Dappere Chris in het enge circus
Dappere Chris in het enge circus

Dappere Chris in het enge circus

Dappere Chris durft alles en hij is nooit bang. Nooit? Ook niet als hij in een vreselijk eng circus belandt, waar hij bijna tot moes wordt gestampt, als jongleerbal wordt gebruikt en in een donkere kist wordt opgesloten? Leeftijd: 4+

Auteur

Thea Dubelaar

Spreker

Thea Dubelaar

Speelduur

0 uur 15 min

€ 3,99

Beschrijving

Dappere Chris durft alles en hij is nooit bang. Nooit? Ook niet als hij in een vreselijk eng circus belandt, waar hij bijna tot moes wordt gestampt door een olifant, als jongleerbal wordt gebruikt en in een donkere kist wordt opgesloten? Nee, zelfs dan niet. Want Chris is de dapperste van allemaal.

Details

Imprint

Bookora

Uitgever

Bookora Media B.V.

Publicatiedatum

26 september 2016

ISBN

9789462550537

Taal

Nederlands

Speelduur

0 uur 15 min

Bestandsgrootte

14 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Thea Dubelaar (1947) kan als geen ander heel moeilijke onderwerpen bespreekbaar maken. Ze schreef over misbruik en mishandeling, over de vernietiging van de natuur, of over de handel in dieren. Toch weet ze haar verhalen altijd een hoopvol slot te geven. Haar verhalen voor jongere kinderen zijn vooral grappig en vol vaart geschreven.

Thea Dubelaar schreef haar eerste verhalen voor het kindertijdschrift Okki. De eenentwintig korte verhaaltjes vormden samen haar eerste boek, Sjanetje, waarvoor ze in 1980 een Zilveren Griffel kreeg. Ze schrijft vooral spannende en vrolijke verhalen over kinderen die anders zijn dan anderen. Ze wil in haar boeken begrip kweken voor andere culturen en meningen. Zo gaat ze ieder jaar een aantal maanden naar het eiland Guadeloupe, waar haar man geboren is. Daar speelt ook haar boek Nanseli, waar ren je heen? De invloed van haar Antilliaanse leven is ook te zien in bijvoorbeeld De mislukte moordenaar. In veel van haar boeken komen kinderen met veel fantasie voor. Ze beleven (in hun fantasie) allerlei avonturen.