Misschien wel niet
Auteur | Jannah Loontjens |
---|---|
Voorlezer | Chava voor in 't Holt |
Speelduur | 6u 4m 23s |
Beschrijving
In haar nieuwe roman Misschien wel niet beschrijft Jannah Loontjens vier dagen uit het leven van Mascha. Ze woont in Amsterdam, heeft net als haar vriend een goede baan en samen hebben ze twee kinderen. Ze leidt een leven dat exemplarisch lijkt voor deze tijd, waarin een grote keuzevrijheid en social media het leven veraangenamen, maar ook ingewikkeld maken. Mascha beleeft losbandige avonden met haar vrienden, doet haar best een goede moeder te zijn, houdt haar relatie onder de loep en heeft een geheime Facebook-affaire. Dagelijks voert ze de strijd met het nemen van haar verantwoordelijkheden.
In Misschien wel niet beschrijft Jannah Loontjens niet alleen de lotgevallen van een jonge vrouw waarin velen zich zullen herkennen, maar behandelt ze ook de belangrijke thema's van deze tijd; een tijd waarin het steeds moeilijker wordt om te durven kiezen.
Details
Uitgever | Rubinstein Audio |
---|---|
Publicatiedatum | 9 oktober 2018 |
ISBN | 9789463624756 |
Taal | Nederlands |
Speelduur | 6u 4m 23s |
Bestandsgrootte | 500 MB |
Formaat | mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app |
Trefwoorden
Recensies uit de pers
"Waar Loontjens heel goed in is geslaagd is het weergeven van de meerstemmigheid van Mascha. Haar moederstem, haarbiologenstem, haar stem als kind uit een gebroken gezin - ze vechten in Maschas hoofd voortdurend om voorrang." (NRC Handelsblad)
"Haar flegmatieke vertelstijl, de wijsgerige bodem onder het verhaal, de spannende compositie, het is intelligent, authentiek en vermakelijk. ****" (De Volkskrant)
"Jannah Loontjens is schrijver en filosoof en combineert die twee gaven in haar derde roman. Een wijsgerige bodem onder een vermakelijk eigentijds verhaal. ****" (De Volkskrant)