Violet, vervloekt & verwoest
Violet, vervloekt & verwoest

Violet, vervloekt & verwoest

Er is altijd een prijs voor het tarten van het lot

Violet is een ziener en een leugenaar. Met slim geformuleerde voorspellingen beinvloedt ze het koninklijke hof.

Auteur

Gina Chen

Spreker

Relinde de Graaff

Vertaler

Lia Belt

Speelduur

12 uur 5 min

€ 14,99

Beschrijving

Een duister en betoverend fantasydebuut.

Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen, vindt ze, zoals de o zo niet-charmante prins Cyrus, die van plan is om Violet direct uit haar officiele rol te zetten zodra hij aan het einde van de zomer tot koning gekroond is. Maar wanneer de koning Violet vraagt een vals liefdesverhaal voor Cyrus te voorspellen, wekt ze een gevreesde vloek op die de ondergang of de redding van het koninkrijk zal betekenen. Violet staat voor een keuze: haar eigen lot in handen nemen, ongeacht de gevolgen, of toegeven aan de aantrekkingskracht tussen haar en Cyrus. Terwijl Violet en Cyrus dichter naar elkaar toe groeien, moet ze het opnemen tegen een mysterieus kwaad om zichzelf en het koninkrijk te redden – of alles en iedereen te verdoemen…

- Spanning, romantiek, magie en intrige
- Een boek dat leest als een duister sprookje dat je niet zal loslaten
- Een enemies-to-lovers romance om van te smullen!
- Het eerste deel van een duologie
- Voor de fans van Ashley Poston, Holly Black en Shelby Mahurin

Details

Imprint

Van Goor

Uitgever

Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum

Publicatiedatum

20 december 2022

ISBN

9789000387939

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 5 min

Bestandsgrootte

1001 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Gina Chen dacht het grootste deel van haar leven dat ze een hekel had aan schrijven, totdat ze een paar duizend woorden fanfiction produceerde en besloot dat ze misschien toch een schrijver was. Ze is een autodidactische kunstenaar met een graad in computerwetenschappen en heeft een bijzondere voorliefde voor sprookjes, demonenverhalen, romantische komedies en quizshows. Ze woont in Zuid-Californie.

Meer spreker Relinde de Graaff Bekijk alles

Drama voor de camera

Rachel Renée Russell

€ 13,99
Hopeloos verliefd

Hopeloos verliefd

Rachel Renée Russell

€ 13,99
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Maagd
€ 9,99
Nikki weet raad

Nikki weet raad

Rachel Renée Russell

€ 13,99