Op het einde gaan ze allebei dood
Op het einde gaan ze allebei dood

Op het einde gaan ze allebei dood

Op 5 september, iets na middernacht, wordt Mateo gebeld. Het is Death-Cast, de organisatie die mensen vertelt dat ze binnen 24 uur doodgaan. Deze reeks van Adam Silvera werd wereldwijd een TikTok-hit.

Serie

Death-Cast deel 1

Auteur

Adam Silvera

Spreker

Leandro Ceder

Vertalers

Lies Lavrijsen, Tine Poesen

Speelduur

7 uur 16 min

€ 12,99

Beschrijving

De wereldwijde TikTok-sensatie van Adam Silvera

Op 5 september, iets na middernacht, krijgt Mateo een telefoontje. Het is Death-Cast, de organisatie die mensen inlicht dat ze binnen 24 uur zullen sterven. Ook Rufus wordt gebeld. De twee kennen elkaar niet, maar ze besluiten de laatste dag van hun leven samen door te brengen in New York. Ze willen nog één groot avontuur beleven, om een leven lang in één dag te leven.

'Op het einde gaan ze allebei dood' is een onvergetelijke en onweglegbare Young Adult voor tieners vanaf vijftien jaar. Het boek bracht een schokgolf teweeg op BookTok. Silvera's boeken in deze Death-Cast-reeks, over een organisatie die mensen inlicht dat ze binnen 24 uur zullen sterven, zijn aangrijpende verhalen over leven en dood, liefde en verlies. Ze leerden een generatie nieuwe lezers over wat het leven zo waardevol maakt.

'Een mooi verhaal over verlies, hoop en de verlossende kracht van vriendschap.' The New York Times 'Dit boek verdient alle lezers die het kan krijgen. Een verslavend, onweglegbaar boek.' NRC

Lees ook de andere boeken in de Death Cast-reeks van Adam Silvera: - De eerste die op het einde doodgaat

Details

Imprint

Van Goor

Uitgever

Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum

Publicatiedatum

5 september 2024

ISBN

9789000397440

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 16 min

Bestandsgrootte

609 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Adam Silvera is de internationale nummer 1-bestsellerauteur van They Both Die at the End, The First to Die at the End, More Happy Than Not, History is All You Left Me en de Infinity Cycle-serie. En samen met Becky Albertalli schreef hij What if It's Us en Here's to Us. Hij heeft gewerkt als kinderboekverkoper en boekrecensent van kinder- en jeugdromans. Hij is geboren en getogen in New York en woont nu in Los Angeles.

Meer auteur Adam Silvera Bekijk alles

De eerste die op het einde doodgaat
€ 13,99

Meer spreker Leandro Ceder Bekijk alles

Zwemles van Louis van Gaal

Zwemles van Louis van Gaal

Nino Wilkes, Robert Heukels

€ 17,99
De eerste die op het einde doodgaat
€ 13,99
In het hart van de storm

In het hart van de storm

Anika Riemens

€ 13,99
Point of retreat

Point of retreat

Colleen Hoover

€ 19,99