De vloek van kasteel Vrijborgh
De vloek van kasteel Vrijborgh

De vloek van kasteel Vrijborgh

Zal Beatrijs haar geliefde ooit nog terugzien? ‘De vloek van kasteel Vrijborgh’ van Michelle Visser is een historische roman vol spanning en romantiek in middeleeuws Nederland.

Auteur

Michelle Visser

Spreker

Maartje van de Wetering

Speelduur

9 uur 33 min

€ 14,99

Beschrijving

‘De vloek van kasteel Vrijborgh’ van Michelle Visser is een middeleeuwse roman vol sfeer en spanning, perfect voor fans van Ken Follet en Femke Roobol.

Het is 1323. De wrede ridder Jan probeert vanuit kasteel Vrijborgh zijn macht te vergoten over Deventer, Zwolle en Kampen. Zijn kinderen huwelijkt hij uit om zijn positie te verbeteren. Wanneer jongste dochter Beatrijs zich wil huwen met een ongeschikte kandidaat, zet Jan haar gevangen in een klooster. Als daarna de pest uitbreekt, is niemand zijn leven meer zeker. Is er toch hoop dat Beatrijs haar geliefde terugziet?

Details

Imprint

Z&K

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

7 juni 2023

ISBN

9789020551631

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 33 min

Bestandsgrootte

525 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Michelle Visser Bekijk alles

Een lucht vol Franse dromen

Een lucht vol Franse dromen

Michelle Visser

€ 14,99
Het huis met de blauwe luiken
€ 14,99

Meer spreker Maartje van de Wetering Bekijk alles

Thuiskomst

Thuiskomst

Reina Crispijn

€ 14,99
The Woman in Me

The Woman in Me

Britney Spears

€ 15,00
Codenaam IJsvogel

Codenaam IJsvogel

Liz Kessler

€ 12,99
De wals van bedrog

De wals van bedrog

Olivia Waite

€ 9,99