Niemand mag met kerst alleen zijn
Niemand mag met kerst alleen zijn

Niemand mag met kerst alleen zijn

Van de auteur van de bestsellerserie De koffiesalon! Josien viert dit jaar kerst alleen. Althans, dat is de bedoeling… Voor de lezers van Lisette Jonkman en Susan Muskee.

Auteur

Marloes Berghege

Spreker

Susan Muskee

Speelduur

3 uur 31 min

€ 9,99

Beschrijving

Niemand mag met kerst alleen zijn, punt. Toch besluit Josien een jaartje over te slaan als ze de dag voor kerst gedumpt wordt door haar jeugdliefde. Iedereen – inclusief Josien – is verbaasd, want hoe kan een kerstaholic als zij nou kerst overslaan? Kan ze dan niet ná de kerst beginnen met haar soloretraite? Nee. Josien is vastbesloten. Dit is wat ze nodig heeft om haar nieuwe leven als *slik* single op koers naar succes te zetten. Deze kerst brengt ze in haar eentje door. Althans, dat is de bedoeling… Want een kerst alleen doorbrengen blijkt lastiger dan gedacht. Vrienden, familie, een kerstkoor, zelfs een hond in een roze trainingspak; de wereld lijkt haar maar niet met rust te willen laten. Tot grote frustratie van Josien. Haar kerst lijkt een grote mislukking te worden. Maar is dat wel zo? Is een kerst alleen wel écht wat ze nodig heeft – of wil?

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

4 november 2022

ISBN

9789021032504

Taal

Nederlands

Speelduur

3 uur 31 min

Bestandsgrootte

291 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Marloes Berghege (1986) is schrijfster en woont en werkt in Amsterdam. Ze schrijft voor diverse bladen en was betrokken bij verschillende boeken als ghostwriter (onder andere The Self-Made Guide van Emilie Sobels en DRUKS van Francien Regelink). Haar humor en scherpte klinken door in alles wat ze schrijft. Ze debuteerde in 2021 met haar succesvolle feelgoodserie De koffiesalon. Niemand mag met kerst alleen zijn is haar nieuwste feelgood.

Meer auteur Marloes Berghege Bekijk alles

De kerstspecial

De kerstspecial

Marloes Berghege

€ 4,99
Puur zakelijk

Puur zakelijk

Marloes Berghege

€ 14,99
Een kopje geluk

Een kopje geluk

Marloes Berghege

€ 9,99
Een dubbele shot liefde

Een dubbele shot liefde

Marloes Berghege

€ 9,99

Meer spreker Susan Muskee Bekijk alles

Valentijn op stand - Novelle
€ 4,95
Een schot in de roos

Een schot in de roos

Iris Visser

€ 14,99
Cleo Huizinga, privédetective bundel 2
€ 14,99
Een hertog met Kerstmis

Een hertog met Kerstmis

Jenny Holiday

€ 14,99