Niemand mag met kerst alleen zijn
Niemand mag met kerst alleen zijn

Niemand mag met kerst alleen zijn

Van de auteur van de bestsellerserie De koffiesalon! Josien viert dit jaar kerst alleen. Althans, dat is de bedoeling… Voor de lezers van Lisette Jonkman en Susan Muskee.

Auteur

Marloes Berghege

Spreker

Susan Muskee

Speelduur

3 uur 31 min

€ 9,99

Beschrijving

Niemand mag met kerst alleen zijn, punt. Toch besluit Josien een jaartje over te slaan als ze de dag voor kerst gedumpt wordt door haar jeugdliefde. Iedereen – inclusief Josien – is verbaasd, want hoe kan een kerstaholic als zij nou kerst overslaan? Kan ze dan niet ná de kerst beginnen met haar soloretraite? Nee. Josien is vastbesloten. Dit is wat ze nodig heeft om haar nieuwe leven als *slik* single op koers naar succes te zetten. Deze kerst brengt ze in haar eentje door. Althans, dat is de bedoeling… Want een kerst alleen doorbrengen blijkt lastiger dan gedacht. Vrienden, familie, een kerstkoor, zelfs een hond in een roze trainingspak; de wereld lijkt haar maar niet met rust te willen laten. Tot grote frustratie van Josien. Haar kerst lijkt een grote mislukking te worden. Maar is dat wel zo? Is een kerst alleen wel écht wat ze nodig heeft – of wil?

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

4 november 2022

ISBN

9789021032504

Taal

Nederlands

Speelduur

3 uur 31 min

Bestandsgrootte

291 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Marloes Berghege Bekijk alles

Puur zakelijk

Puur zakelijk

Marloes Berghege

€ 14,99
Een kopje geluk

Een kopje geluk

Marloes Berghege

€ 9,99
Een dubbele shot liefde

Een dubbele shot liefde

Marloes Berghege

€ 9,99
Eén depresso, alsjeblieft

Eén depresso, alsjeblieft

Marloes Berghege

€ 9,99

Meer spreker Susan Muskee Bekijk alles

Opgeschud

Opgeschud

Lianne Reijntjes

€ 12,95
De schaduw van gisteren

De schaduw van gisteren

Victoria Holt

€ 16,99
Kort en klein

Kort en klein

Marijke Vos, Lisette Jonkman

€ 4,95
Ho-ho-hopeloos verliefd

Ho-ho-hopeloos verliefd

Wendy de Liefde

€ 8,95