De ex Talk
De ex Talk

De ex Talk

Liefde is in de lucht

Voor de lezers van Emily Henry, Sally Thorne en Ali Hazelwood. De Ex Talk is een heerlijke, hilarische en hartverscheurende romance.

Auteur

Rachel Lynn Solomon

Spreker

Relinde de Graaff

Speelduur

11 uur 45 min

€ 14,99

Beschrijving

Dé enemies-to-lovers TikTok-sensatie De Ex Talk van Rachel Lynn Solomon. Shay werkt al bijna tien jaar met plezier bij een radiostation in Seattle. Maar de laatste tijd botst ze nogal met haar nieuwe collega Dominic, die net zijn journalistieke opleiding heeft afgerond en ervan overtuigd is dat hij alles weet van radio. Als de zender een nieuw concept nodig heeft, stelt Shay De Ex Talk voor, waar twee exen live relatieadvies geven aan luisteraars. Tot haar grote frustratie wordt ze echter aangewezen als cohost van de show, met niemand minder dan… Dominic! Hun scherpe dynamiek is meteen een schot in de roos en al snel verschijnt De Ex Talk in de hitlijsten. Dan beginnen Shay en Dominic voor elkaar te vallen. Betekent dit het begin van iets geweldigs, of het einde van hun carrière?

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

6 oktober 2023

ISBN

9789021043715

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 45 min

Bestandsgrootte

968 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Rachel Lynn Solomon Bekijk alles

Business or Pleasure

Business or Pleasure

Rachel Lynn Solomon

€ 14,99

Meer spreker Relinde de Graaff Bekijk alles

Zak er lekker door!

Zak er lekker door!

Rachel Renée Russell

€ 13,99
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Tweelingen
€ 9,99
Voor jou wil ik gaan

Voor jou wil ik gaan

Anina Nouschka

€ 12,95
Wat ik je wil zeggen

Wat ik je wil zeggen

Courtney Walsh

€ 14,99