Eerlijk duurt het langst
Eerlijk duurt het langst

Eerlijk duurt het langst

Als je denkt dat je zwager een moordenaar is, worden familiebezoekjes ineens een stuk ongemakkelijker…

Auteur

Darby Kane

Spreker

Sanne Bosman

Vertaler

Ralph van der Aa

Speelduur

11 uur 39 min

€ 12,99

Beschrijving

Als je denkt dat je zwager een moordenaar is, worden familiebezoekjes ineens een stuk ongemakkelijker…

'Kane hield mijn aandacht het hele boek vast [...] tot en met de laatste twist, die ik totaal niet zag aankomen.' - New York Times

Elisa Wright leidt een fijn en comfortabel leven in een mooie, rustige stad. Althans, dat was zo, maar nu heeft ze iets ontdekt waardoor ze ervan overtuigd is dat haar zwager Josh een moordenaar is. Zijn verloofde is enkele maanden terug van de ene op de andere dag verdwenen, en hoewel hij beweert dat ze hem verlaten heeft, vermoedt Elisa nu dat er meer aan de hand is. Zeker aangezien de vrouw met wie hij daarvoor getrouwd was om het leven is gekomen door een ongeluk - of iets wat een ongeluk leek. En nu blijkt hij alweer een nieuwe vriendin te hebben. Elisa vreest voor de veiligheid van deze nieuwe vrouw en is vastberaden om erachter te komen wat er is gebeurd met haar vriendin, de vermiste verloofde van Josh. Maar dat betekent dat ze haar eigen familie moet onderzoeken, en daar is uiteraard niet iedereen blij mee.

Eerlijk duurt het langst is een bloedstollend spannende thriller van Darby Kane, geschikt voor de lezers van Louise Candlish, Karin Slaughter en Nicci French.

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

28 september 2022

ISBN

9789021473925

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 39 min

Bestandsgrootte

400 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Darby Kane Bekijk alles

De laatste uitnodiging
€ 13,99
De perfecte echtgenote
€ 12,99

Meer spreker Sanne Bosman Bekijk alles

FIRE

FIRE

Charlotte van Brabander

€ 12,99
Zeker van haar zaak

Zeker van haar zaak

Anita Nauta

€ 14,99
Aanbieding Hartverwarmende winter

Hartverwarmende winter

Karin Rozenhart

€ 9,99 € 4,99
Opgesloten

Opgesloten

Teresa Cooper

€ 12,95