Het Middernachtspel
Het Middernachtspel

Het Middernachtspel

Het is maar een onschuldig spelletje. Toch?

Deel 1 in de huiveringwekkende Slayton-serie van bestsellerauteur Caroline Mitchell, voor de lezers van C.J. Tudor en Stephen King.

Serie

Auteur

Caroline Mitchell

Spreker

Jantine van den Bosch

Speelduur

10 uur 28 min

€ 9,99

Beschrijving

Wanneer je de deur opent voor de Schaduwman,
verberg je dan met een kaars waar je maar kan.
Zorg ervoor dat hij je niet ziet,
anders verlaat je het huis niet...



Op 31 oktober 1994 vond er een afschuwelijk familiedrama plaats in Blackhall Manor in het dorpje Slayton. Vijfentwintig jaar later gaan vijf meisjes op Halloween naar het vervallen landhuis om het Middernachtspel te spelen, een griezelig spelletje waarbij de deelnemers zich moeten verstoppen voor 'de Schaduwman' en alle regels precies moeten volgen als ze het huis nog levend willen verlaten... De volgende dag komen maar vier meisjes thuis.

Wanneer rechercheur Sarah Noble de melding krijgt dat er een meisje vermist is lijkt er eerst geen aanleiding tot paniek - ze is vast gewoon bij vrienden - maar al snel blijkt er veel meer aan de hand te zijn. Naarmate de mysterieuze gebeurtenissen zich opstapelen wordt het steeds onduidelijker wat er in Slayton aan de hand is. Wat het ook is, het kan niets met het Middernachtspel en de Schaduwman te maken hebben. Toch?

'Het Middernachtspel' is deel 1 in de huiveringwekkende Slayton-serie van bestsellerauteur Caroline Mitchell, voor de lezers van C.J. Tudor en Stephen King.

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

14 februari 2023

ISBN

9789021476919

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 28 min

Bestandsgrootte

862 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Caroline Mitchell Bekijk alles

De nachtfluisteraars
4.0

De nachtfluisteraars

Caroline Mitchell

€ 9,99

Meer spreker Jantine van den Bosch Bekijk alles

€ 5,99
Aanbieding Contrast

Contrast

Liz Hartevelt

€ 9,99 € 4,99
De dode hoek

De dode hoek

Thomas Kanger

€ 12,95
Die zomer met jou

Die zomer met jou

Sarah Morgan

€ 14,99