De nachtfluisteraars
De nachtfluisteraars

De nachtfluisteraars

Deel 2 in de huiveringwekkende Slayton-serie. Het is al laat wanneer er bij Rosemary Simmons op de deur wordt geklopt. Als ze opendoet staan er twee kinderen voor haar, helemaal alleen.

Serie

Auteur

Caroline Mitchell

Spreker

Jantine van den Bosch

Speelduur

9 uur 4 min

€ 9,99

Beschrijving

Deel 2 van de Slayton-serie

Het begint met gefluister... Het eindigt met de dood.

Vrees het kloppen op je deur
als je 's nachts ligt te dromen.
Want zodra je opendoet
is aan de dood niet te ontkomen.


Het is al laat wanneer er bij Rosemary Simmons op de deur wordt geklopt. Als ze opendoet staan er twee kinderen voor haar, helemaal alleen. Het is slecht weer, dus ze vraagt ze binnen zodat ze kan uitzoeken waar ze vandaan komen en hulp kan inschakelen. Een fatale beslissing.

De werkdag van rechercheur Sarah Noble zit er bijna op. Ze moet alleen nog even langs de oude Rosemary Simmons omdat een vriendin van haar zich zorgen maakt; ze heeft een verontrustend telefoontje van haar gehad en kan haar nu niet meer bereiken. In het huis treft Sarah een bloedbad aan: de oude dame en haar inwonende zoon zijn dood en hun ogen zijn uitgestoken. Wat is hier gebeurd? En wat heeft dit te maken met de angstaanjagende geruchten over fluisterende, hologige kinderen die in Slayton schijnen rond te dwalen?

'De nachtfluisteraars' is deel 2 in de huiveringwekkende Slayton-serie van bestsellerauteur Caroline Mitchell, voor de lezers van C.J. Tudor en Stephen King. Deel 1, 'Het Middernachtspel', verscheen in februari 2023.

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

9 mei 2023

ISBN

9789021482644

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 4 min

Bestandsgrootte

747 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Caroline Mitchell Bekijk alles

Het Middernachtspel
4.0

Het Middernachtspel

Caroline Mitchell

€ 9,99

Meer spreker Jantine van den Bosch Bekijk alles

De dode hoek

De dode hoek

Thomas Kanger

€ 12,95
Die zomer met jou

Die zomer met jou

Sarah Morgan

€ 14,99
Het begint met een kus
€ 9,99
Het begint met een lach
€ 9,99