Niet mijn schuld
Niet mijn schuld

Niet mijn schuld

Hoe kon je niet doorhebben dat hij een moordenaar was?

'Niet mijn schuld' is de bloedstollende thriller voor de fans van Liane Moriarty en The Ted Bundy Tapes

Auteur

Victoria Selman

Spreker

Peggy Vrijens

Vertaler

Karin Pijl

Speelduur

7 uur 24 min

€ 11,99

Beschrijving

Hoe kon je niet doorhebben dat hij een moordenaar was?

Sophie is in shock: op haar deurmat ligt een envelop die is verstuurd vanuit Battlemouth Prison. De afzender? Matty Melgren, ook bekend als 'de Schaduw', een seriemoordenaar die twintig jaar geleden Noord-Londen terroriseerde en meerdere jonge vrouwen vermoordde. Maar dat is niet hoe ze Matty kent.

Ze kent hem doordat hij in die periode een relatie had met haar moeder en hij als een vader voor haar was. Ze kent hem als de man die met haar speelde, die haar aan het lachen maakte en van wie ze zielsveel hield. Tot hij werd opgepakt en Sophie en haar moeder radeloos achterbleven, met talloze vragen, twijfels en schuldgevoelens.

En nu zoekt hij weer contact: hij wil haar zien. Dat betekent dat ze misschien eindelijk antwoord kan krijgen op de vragen waar ze al decennia mee rondloopt. Maar is ze er wel klaar voor om de waarheid te kennen?

'Niet mijn schuld' is de bloedstollende thriller voor de fans van Liane Moriarty en The Ted Bundy Tapes.

'Niet mijn schuld is prachtig geschreven en heeft een razend tempo. [...] Onmogelijk weg te leggen.' - Patricia Cornwell

'Een fascinerend en meeslepend verhaal, het had me van begin tot eind in zijn macht. Briljant!' - SJ Watson

'Ongelooflijk boeiend, geraffineerd, angstaanjagend.' - Chris Whitaker

'Origineel en slim. Een enorm spannend verhaal dat me meedogenloos meesleepte naar de ijzingwekkende ontknoping.' - Harriet Tyce

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

16 maart 2023

ISBN

9789021479132

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 24 min

Bestandsgrootte

609 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer spreker Peggy Vrijens Bekijk alles

Tante Wiebelteen gaat op reis
€ 7,99
De winter van Tante Wiebelteen
€ 6,99
Groot verdwijnboek

Groot verdwijnboek

Maarten Kuipers

€ 11,99
Hand in hand naar dromenland
€ 6,99