Een dubbele shot liefde
Een dubbele shot liefde

Een dubbele shot liefde

Een dubbele shot liefde is deel twee van de feelgoodserie De koffiesalon van Marloes Berghege. Perfect leesvoer voor de lezers van Lisette Jonkman en Susan Muskee.

Serie

Auteur

Marloes Berghege

Spreker

Lotte Horlings

Speelduur

2 uur 21 min

€ 9,99

Beschrijving

Hanneke heeft net haar draai gevonden in koffiesalon Boon als een hele berg drama zich aandient. Naast ristretto’s, flat whites, latte macchiato’s en heel wat soorten melk, krijgt ze nu ook in hoog tempo verschillende mannen op zich afgevuurd. Wat te doen met Job? Moet ze dokter Rutger een kans geven? En waarom lijkt de inhoud van haar buik iedere keer een vrije val te maken als haar collega Sil haar per ongeluk aanraakt? Als Josje ook nog vastbesloten is om Hannekes liefdesleven een handje te helpen, is de chaos helemaal compleet. Volgt Hanneke haar gevoel? Eén extra sterke koffie met een dubbele shot liefde, alsjeblieft. “Wat een geweldige serie met geweldige humor. Ik vloog erdoorheen en heb meerdere malen hardop zitten lachen! Marloes schrijft luchtig en fris, met precies de juiste hoeveelheid scherpte. Wees gewaarschuwd: als je aan deze serie begint, is het onmogelijk om weg te leggen.” Susan Muskee “Hilarisch, luchtig en soms pijnlijk herkenbaar. Een aanwinst voor de Nederlandse feelgood!” Marijke Vos “Dit boek is een feestje!” Lisette Jonkman

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

15 juli 2021

ISBN

9789024597499

Taal

Nederlands

Speelduur

2 uur 21 min

Bestandsgrootte

194 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Marloes Berghege (1986) is schrijfster en woont en werkt in Amsterdam. Ze schrijft voor diverse bladen en was betrokken bij verschillende boeken als ghostwriter (onder andere The Self-Made Guide van Emilie Sobels en DRUKS van Francien Regelink). Haar humor en scherpte klinken door in alles wat ze schrijft. Ze debuteerde in 2021 met haar succesvolle feelgoodserie De koffiesalon. Niemand mag met kerst alleen zijn is haar nieuwste feelgood.

Meer auteur Marloes Berghege Bekijk alles

De kerstspecial

De kerstspecial

Marloes Berghege

€ 6,99
Niemand mag met kerst alleen zijn
€ 9,99
Puur zakelijk

Puur zakelijk

Marloes Berghege

€ 16,99
Een kopje geluk

Een kopje geluk

Marloes Berghege

€ 9,99

Meer spreker Lotte Horlings Bekijk alles

Joy

Joy

Jenny Valentine

€ 9,99
Tweelingen, twijfels en tekeningen

Tweelingen, twijfels en tekeningen

Cynthia van de Velde

€ 9,95
Dokters, diva's en driftbuien

Dokters, diva's en driftbuien

Cynthia van de Velde

€ 9,95