Familie op de vlucht
Familie op de vlucht

Familie op de vlucht

Duitsland 1937. Een joods gezin is slachtoffer van steeds verdergaande discriminatie en bedreiging. Als Kurt wordt opgepakt ziet Ruth geen andere keuze dan met haar kinderen op de vlucht te slaan.

Auteur

Diney Costeloe

Spreker

Tanneke Hartzuiker

Speelduur

10 uur 43 min

€ 14,99

Beschrijving

‘Familie op de vlucht’ is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van ‘De verloren kinderen’ en ‘Het meisje zonder naam’.

Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hen verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.
Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien…

‘Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.’ Hebban.nl
‘Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.’ NBD Biblion
Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.

Details

Imprint

Uitgeverij De Fontein

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

31 maart 2019

ISBN

9789026148910

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 43 min

Bestandsgrootte

589 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Diney Costeloe groeide op met boeken omdat haar vader uitgever was in Londen. Met De verloren kinderen brak ze internationaal door: ze heeft inmiddels wereldwijd meer dan een half miljoen boeken verkocht. Het meisje zonder naam, Familie op de vlucht, De verloren vader, Twee moedige vrouwen en Een nieuw leven zijn haar andere succesvolle romans die in het Nederlands zijn verschenen. In januari 2022 verschijnt haar nieuwste roman: Het gestolen kind.

Meer auteur Diney Costeloe Bekijk alles

Een goede dochter

Een goede dochter

Diney Costeloe

€ 14,99
Het gestolen kind

Het gestolen kind

Diney Costeloe

€ 14,99
Een nieuw leven

Een nieuw leven

Diney Costeloe

€ 14,99
Twee moedige vrouwen

Twee moedige vrouwen

Diney Costeloe

€ 14,99

Meer spreker Tanneke Hartzuiker Bekijk alles

€ 9,99
Hij ziet jou

Hij ziet jou

Carla Kovach

€ 14,99
Zwijg als het graf

Zwijg als het graf

Carla Kovach

€ 14,99
De thuiskomst

De thuiskomst

Erica James

€ 14,99