Luistervoorbeeld

Duet met jou

Auteur Dani Atkins
Voorlezer Dieuwertje Blok
Speelduur 13u 24m 54s
€ 14,99

Beschrijving

Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd…

Ally en Charlotte waren ooit vriendinnen, maar dat is verwaterd. Charlotte is namelijk getrouwd met David, Ally’s eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Charlotte, op haar beurt, heeft altijd het gevoel dat ze moet opboksen tegen de onuitwisbare indruk die Ally op hem heeft achtergelaten. Ally zelf is inmiddels gelukkig getrouwd met Joe, en met hun zoon Jake erbij is hun gezin compleet. Het is voor beide vrouwen makkelijker om het verleden te laten rusten.
Maar dan treffen ze elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven.
Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen…

Dani Atkins’ romans, naast ‘Duet met jou’ ook ‘Versplinterd’ en ‘Zonder mij’, zijn heerlijk meeslepende verhalen, perfect voor de lezers van Jojo Moyes en Lucy Dillon.

‘Dit boek is voor iedereen die zich ooit heeft afgevraagd hoe het die eerste liefde na jullie relatie vergaan is – en het is hartverscheurend briljant.’ The Sun
‘Dani Atkins is een briljante auteur die opnieuw fantastisch overtuigende personages weet neer te zetten. I loved it.’ Daily Mail

Details

ImprintDe Fontein Romans & Spanning
UitgeverVBKMedia
Publicatiedatum 19 mei 2020
ISBN 9789026153631
Taal Nederlands
Speelduur 13u 24m 54s
Bestandsgrootte 737 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Over de auteur
Photo Dani Atkins
Dani Atkins

Dani Atkins (1958) is geboren en getogen in Londen. De vele uren die ze in de Londense metro heeft doorgebracht gebruikte ze om te lezen en om te dromen van haar eigen boek. Dat werd uiteindelijk Versplinterd.

Toon aanbod