Duet met jou
Duet met jou

Duet met jou

Lang geleden waren Charlotte en Ally vriendinnen, maar door misverstanden hebben ze met elkaar gebroken. Ze zien elkaar jaren later terug in het ziekenhuis, in de ergste nacht van hun levens…

Auteur

Dani Atkins

Spreker

Dieuwertje Blok

Speelduur

13 uur 24 min

€ 14,99

Beschrijving

Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd…

Ally en Charlotte waren ooit vriendinnen, maar dat is verwaterd. Charlotte is namelijk getrouwd met David, Ally’s eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Charlotte, op haar beurt, heeft altijd het gevoel dat ze moet opboksen tegen de onuitwisbare indruk die Ally op hem heeft achtergelaten. Ally zelf is inmiddels gelukkig getrouwd met Joe, en met hun zoon Jake erbij is hun gezin compleet. Het is voor beide vrouwen makkelijker om het verleden te laten rusten.
Maar dan treffen ze elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven.
Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen…

Dani Atkins’ romans, naast ‘Duet met jou’ ook ‘Versplinterd’ en ‘Zonder mij’, zijn heerlijk meeslepende verhalen, perfect voor de lezers van Jojo Moyes en Lucy Dillon.

‘Dit boek is voor iedereen die zich ooit heeft afgevraagd hoe het die eerste liefde na jullie relatie vergaan is – en het is hartverscheurend briljant.’ The Sun
‘Dani Atkins is een briljante auteur die opnieuw fantastisch overtuigende personages weet neer te zetten. I loved it.’ Daily Mail

Details

Imprint

De Fontein Romans & Spanning

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

19 mei 2020

ISBN

9789026153631

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 24 min

Bestandsgrootte

737 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Dani Atkins is geboren en getogen in Londen. De vele uren die ze in de Londense metro heeft doorgebracht gebruikte ze om te lezen en om te dromen van haar eigen boek. Dat werd uiteindelijk Versplinterd. Na Dromen van jou, Zonder mij, Duet met jou en Versplinterd en Een hemel vol sterren is haar zesde roman in het Nederlands verschenen: Zes dagen.

Meer auteur Dani Atkins Bekijk alles

Zes dagen

Zes dagen

Dani Atkins

€ 14,99
Met mij

Met mij

Dani Atkins

€ 5,99
Een hemel vol sterren

Een hemel vol sterren

Dani Atkins

€ 14,99
Dromen van jou

Dromen van jou

Dani Atkins

€ 14,99

Meer spreker Dieuwertje Blok Bekijk alles

Kikker en de seizoenen

Kikker en de seizoenen

Max Velthuijs

€ 14,99
Aanbieding Het sneeuwklokjesbos

Het sneeuwklokjesbos

Annejet van der Zijl

€ 7,50 € 3,99
Kikkers dikke vriendjesboek
€ 14,99
De moeders van Mahipar

De moeders van Mahipar

Forugh Karimi

€ 14,99