

Een Kerstvertelling
De chagrijnige oude uitzuiger Scrooge, een hebberige en graaiende geldwolf, vindt Kerstmis maar niks. Tot hij de Geest van het Verleden, die van het Heden en die van de Toekomst ontmoet.
€ 14,99
Beschrijving
De chagrijnige oude uitzuiger Scrooge, een hebberige en graaiende geldwolf, vindt Kerstmis maar niks. Hij begrijpt dan ook niet waarom zijn neef Fred hem Vrolijk Kerstmis wenst. Wat is daar zo vrolijk aan? Maar dan ontmoet de gierige vrek de Geest van het Verleden, die van het Heden en die van de Toekomst. Door hen herontdekt Scrooge gelukkig hoe waardevol doodgewone mensen zijn en hoe weinig geld werkelijk betekent. Charles Dickens schreef Een Kerstvertelling vlak voor Kerstmis 1843. Het verhaal was meteen een enorm succes en is altijd razend populair gebleven; talloze toneelstukken, films en televisieprogramma’s zijn er van deze klassieker gemaakt. De nieuwe hertaling van Bies van Ede voorgelezen door Ricardo Blei maakt dit tijdloze verhaal opnieuw aantrekkelijk en toegankelijk voor een jong publiek.
Details
Imprint
De Fontein JeugdUitgever
VBK Media
Publicatiedatum
9 november 2021
ISBN
9789026159305
Taal
Nederlands
Speelduur
3 uur 17 min 22 sec
Bestandsgrootte
271 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Tags
Over de auteur
Charles Dickens schreef Een Kerstvertelling vlak voor Kerstmis 1843. Het verhaal was meteen een enorm succes en is altijd razend populair gebleven; talloze toneelstukken, films en televisieprogramma’s zijn er van deze klassieker gemaakt.
Charles Dickens schreef Een Kerstvertelling vlak voor Kerstmis 1843. Het verhaal was meteen een enorm succes en is altijd razend populair gebleven; talloze toneelstukken, films en televisieprogramma’s zijn er van deze klassieker gemaakt.