Tussen de leugens
Tussen de leugens

Tussen de leugens

Na een ongeluk komt Chloë bij in een ziekenhuis. Haar geheugen is verdwenen. De mensen aan haar bed zeggen haar ouders en zus te zijn. Zij vertellen haar de details van haar leven. Maar of dit klopt…?

Auteur

Michelle Adams

Spreker

Simone Breukink

Speelduur

9 uur 54 min

€ 14,99

Beschrijving

Michelle Adams schreef na Mijn zus haar tweede thriller, Tussen de leugens (Between the Lies).

Chloë Daniels komt bij in een ziekenhuis, haar geheugen verdwenen, geen idee hoe ze er beland is. Ze herkent de mensen aan haar bed niet, ze weet haar eigen naam niet. Terwijl ze langzaam herstelt, vullen haar ouders en haar zus haar geheugen in met details over haar succesvolle carrière, haar huis aan de kust en het bijna fatale auto-ongeluk. Maar Chloë krijgt het gevoel dat ze dingen voor haar verborgen houden en ze is vastbesloten de waarheid te achterhalen…

Michelle Adams groeide op in Engeland en woont tegenwoordig op Cyprus.

Voor de fans van S.J. Watson en Clare Mackintosh!

Details

Imprint

De Fontein Romans & Spanning

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

1 oktober 2021

ISBN

9789026160455

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 54 min

Bestandsgrootte

815 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Michelle Adams groeide op in Engeland en woont tegenwoordig op Cyprus. Sinds ze op haar negende voor het eerst Stephen King las, is ze verslaafd aan thrillers.

Meer auteur Michelle Adams Bekijk alles

Mijn zus

Mijn zus

Michelle Adams

€ 14,99

Meer spreker Simone Breukink Bekijk alles

Dekmantel

Dekmantel

Loes den Hollander

€ 11,99
Kus in het maanlicht

Kus in het maanlicht

Wilma Hollander

€ 9,95
De verbouwing

De verbouwing

Tarah DeWitt

€ 9,99
Verdronken

Verdronken

Kristina Ohlsson

€ 12,99