Luistervoorbeeld

Tussen de leugens

Auteur Michelle Adams
Spreker Simone Breukink
Speelduur 9u 54m 8s
€ 14,99

Beschrijving

Michelle Adams schreef na Mijn zus haar tweede thriller, Tussen de leugens (Between the Lies).

Chloë Daniels komt bij in een ziekenhuis, haar geheugen verdwenen, geen idee hoe ze er beland is. Ze herkent de mensen aan haar bed niet, ze weet haar eigen naam niet. Terwijl ze langzaam herstelt, vullen haar ouders en haar zus haar geheugen in met details over haar succesvolle carrière, haar huis aan de kust en het bijna fatale auto-ongeluk. Maar Chloë krijgt het gevoel dat ze dingen voor haar verborgen houden en ze is vastbesloten de waarheid te achterhalen…

Michelle Adams groeide op in Engeland en woont tegenwoordig op Cyprus.

Voor de fans van S.J. Watson en Clare Mackintosh!

Details

ImprintDe Fontein Romans & Spanning
UitgeverVBK Media
Publicatiedatum 1 oktober 2021
ISBN 9789026160455
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 9u 54m 8s
Bestandsgrootte 815 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.