Het spookdekbed en andere ongelooflijke griezelverhalen
Het spookdekbed en andere ongelooflijke griezelverhalen

Het spookdekbed en andere ongelooflijke griezelverhalen

Het spookdekbed en andere ongelooflijke griezelverhalen is een luisterboek met drie gruwelijk grappige griezelverhalen van meesterverteller Jozua Douglas. Voor kinderen vanaf 7 jaar.

Auteur

Jozua Douglas

Spreker

Kees Boot

Speelduur

0 uur 53 min

€ 9,99

Beschrijving

De moeder van Mercedes koopt een spotgoedkoop dekbed. Maar er is iets mee: het glijdt telkens vanzelf van het bed. Hendriks wrede stiefvader, Arend Bottenblij, is zager in het ziekenhuis. Als Hendrik een keer doet of hij ziek is, verzint Dokter Bottenblij een gruwelijke straf. En uit een grafkist van begrafenisondernemer Bastiaan Koekoek komen gekke geluiden. Drie zeer grappige griezelverhalen die misschien wel waargebeurd zijn. Het verhaal De tijdmachine verscheen eerder in de bundel Pech onderweg. Het verhaal Het spookdekbed verscheen eerder in de bundel Gruwelijk Grappige Griezelverhalen.

Details

Imprint

De Fontein Jeugd

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

11 oktober 2023

ISBN

9789026170522

Taal

Nederlands

Speelduur

0 uur 53 min

Bestandsgrootte

49 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Jozua Douglas werd geboren in een piepklein, armoedig huisje bij de dijk. Dat is best sneu als je bedenkt dat zijn voorvader een beroemde ridder was met een groot kasteel in Schotland. Nu woont Jozua in de provincie Utrecht. Jozua begon zijn carrière met het schrijven van poëzie en won hiermee diverse prijzen. Inmiddels schrijft hij voor kinderen. Zijn boeken De verschrikkelijke badmeester, De vreselijke tweeling en de series Costa Banana en Bureau Speurneus zijn ongelooflijk grappig en razend populair.

Bureau Speurneus en de boekenmaffia was genomineerd voor de Kinderjury. Voor De gruwelijke generaal, deel 1 in de Costa Banana-serie, ontving Jozua de Pluim van de Senaat van de Nederlandse Kinderjury, en het kinderboekenpanel van DWDD verkoos dit boek tot een van de beste kinderboeken van 2015. Datzelfde panel koos De ongelooflijke Ravi Ravioli, Costa Banana deel 2, als een van de beste kinderboeken van 2016. Voor De ongelooflijke Ravi Ravioli ontving Jozua in 2017 de Pluim van de Senaat. Met De verschrikkelijke badmeester won Jozua de Hotze de Roosprijs. Er verschenen ook prentenboeken van zijn hand, waaronder De Kusjeskrokodil (met Loes Riphagen) en Het monsterbonsterbulderboek (met Marieke Nelissen).

Jozua schreef in 2018 het Kinderboekenweekgeschenk De eilandenruzie, deel 5 in de serie Costa Banana.

Houd je je boekbespreking over een van Jozua’s boeken? Kijk dan op de boekbesprekingpagina van Jozua Douglas voor tips en een spreekbeurtpakket.

Meer auteur Jozua Douglas Bekijk alles

De vreselijke tweeling en de woeste motorbende
€ 14,99
Voorlezen met Jozua Douglas
€ 9,99
De kusjeskrokodil

De kusjeskrokodil

Jozua Douglas

€ 6,99
Aapje Oeps
5.0

Aapje Oeps

Jozua Douglas

€ 6,99

Meer spreker Kees Boot Bekijk alles

Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

Maarten Meijer

€ 11,99
Een wild leven

Een wild leven

Bram Eijgenhuijsen

€ 16,99
De grafrovers

De grafrovers

SJ King

€ 12,99
De dinosaurus redding
€ 12,99