Rule of the Aurora King
Rule of the Aurora King
Nisha J. Tuli
Nog geen fragment

Rule of the Aurora King

Verslavende fantasy vol romantiek voor de fans van Sarah J. Maas en De Hongerspelen.

Serie

Auteur

Nisha J. Tuli

Spreker

Verona Stam

Vertaler

Mariëlla Manfré

€ 14,99

Beschrijving

Rule of the Aurora King is een meeslepende fantasy vol romantiek van Nisha J. Tuli voor liefhebbers van Hof van doorns en rozen en De Hongerspelen. Ook populair op TikTok. Spannend vervolg op Trial of the Sun Queen

Lor wordt meegenomen door Nadir, de Auroraprins, en bevrijd van de Zonnekoning. Nadir is geïntrigeerd door haar: wie is deze eigenzinnige dame en welk geheim houdt ze achter? Maar Lor is niet van plan haar geheim prijs te geven, ook al voelt ze zijn aantrekkingskracht. Ze wil haar familie terugvinden én uit handen blijven van de Zonnekoning. Er zit maar één ding op: samenwerken met de Auroraprins en niet voor zijn charmes vallen. Zeker niet nu de toekomst van Ouranos aan een zijden draadje hangt...

Reacties op Trial of the Sun Queen (deel 1):
‘Absoluut een van mijn favoriete boeken in jaren. Ik heb het in één ruk uitgelezen.’ - Lezer op Goodreads
‘Al bij het lezen van de eerste pagina’s was ik hooked! Lor is geniaal en innemend. Het einde belooft veel goeds voor het vervolg.’ Anna, The Bookblondie

Details

Imprint

De Fontein Jeugd

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

30 juli 2024

ISBN

9789026175114

Taal

Nederlands

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Nisha J. Tuli is een Canadese schrijver van romantische boeken met eigenzinnige heldinnen vol passie en verlangens.

Meer auteur Nisha J. Tuli Bekijk alles

Trial of the Sun Queen

Nisha J. Tuli

€ 14,99

Meer spreker Verona Stam Bekijk alles

De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Kreeft
€ 9,99
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Maagd
€ 9,99

Trial of the Sun Queen

Nisha J. Tuli

€ 14,99
Leven met hooggevoeligheid

Leven met hooggevoeligheid

Susan Marletta Hart

€ 14,99