Moskva
Moskva

Moskva

De eerste moord was slechts een waarschuwing...

Een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith.

Auteur

Jack Grimwood

Spreker

Frank Rigter

Speelduur

15 uur 41 min

€ 14,99

Beschrijving

Januari 1986. Een week nadat de uit de gratie geraakte spion Tom Fox gestationeerd wordt in Moskou, verdwijnt de vijftienjarige dochter van de Britse ambassadeur spoorloos. Fox, die zijn eigen dochter verloor, wordt gevraagd haar te vinden.

Bij zijn zoektocht ontdekt hij een spoor dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog en waar een aantal van de invloedrijkste Russische maffiabazen, politici en militaire leiders bij betrokken zijn. Zij zitten niet te wachten op een buitenlandse spion die zich met hun zaken bemoeit. Zeker niet wanneer een seriemoordenaar op het punt staat nogmaals toe te slaan.

Details

Imprint

Uitgeverij AmboAnthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

3 december 2018

ISBN

9789026346279

Taal

Nederlands

Speelduur

15 uur 41 min

Bestandsgrootte

862 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Jack Grimwood (1953) groeide op in het Verre Oosten, Groot-Brittannië en Scandinavië. Hij schrijft thrillers en fantasy. Zijn werk is in meer dan tien landen uitgegeven. Hij woont in Londen en Winchester.

Meer spreker Frank Rigter Bekijk alles

De pianostemmer

De pianostemmer

Daniel Mason

€ 12,99
Schepen vergaan

Schepen vergaan

James Patterson

€ 12,99
De beste sigaret voor uw gezondheid
€ 9,99
Een spoor van geweld

Een spoor van geweld

Mark O'Connell

€ 15,99