Luistervoorbeeld

Verloren

Auteur Claire McGowan
Voorlezer Willemijn de Vries
Speelduur 11u 48m 57s
€ 13,99

Beschrijving

Verloren is de spannende thriller van Claire McGowan en is voor de lezers van Karen Slaughter en Nicci French. Wanneer nabij de Ierse grens twee tienermeisjes worden vermist, wordt forensisch psycholoog Paula Maguire op de zaak gezet. Ze is jong, ambitieus en een expert op het gebied van vermissingen. Er wordt een speciaal onderzoeksteam opgericht, geleid door de Engelsman Guy Brooking. Paula en Guy, beiden geplaagd door hun verleden, voelen zich al direct tot elkaar aangetrokken. Zullen hun persoonlijke gevoelens het onderzoek echter niet belemmeren? Ondertussen blijft Paula maar wroeten in het verleden en rakelt zaken op die anderen liever vergeten en begraven. Bovendien dreigt ze haar grip op de zaak te verliezen. Wat is de link tussen deze verdwijningen en twee eerdere, van lang geleden? Als de waarheid aan het licht komt, ontdekt Paula dat je niet alles moet willen vinden wat verloren is gegaan. Verloren is de eerste thriller van Claire McGown met Paula Maguire in de hoofdrol.

Details

ImprintAmbo|Anthos
UitgeverAmboAnthos
Publicatiedatum 15 januari 2021
ISBN 9789026355936
Taal Nederlands
Speelduur 11u 48m 57s
Bestandsgrootte 973 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Over de auteur
Claire McGowan