Luistervoorbeeld

Barre grond

Auteur Claire McGowan
Voorlezer Willemijn de Vries
Speelduur 12u 0m 48s
€ 12,99

Beschrijving

Barre grond is een spannende en bloedstollende thriller van Claire McGowan en is voor de lezers van Karen Slaughter en Nicci French. In het Ballyterrin-ziekenhuis gebeurt het ondenkbare: er wordt een baby van nog geen uur oud gestolen. Forensisch psycholoog Paula Maguire zelf zwanger krijgt de zaak toegewezen, samen met de unit Vermiste Personen. Hoewel de baby binnen een paar dagen wordt teruggevonden, is de zaak voor Maguire daarmee niet afgedaan. Haar gevoel blijkt juist, want niet veel later wordt het lichaam van een gruwelijk toegetakelde vrouw aangetroffen. Hoewel de zaken ogenschijnlijk niets met elkaar te maken hebben, is Paula er toch van overtuigd dat er een verband is. Wanneer dan ook nog eens een hoogzwangere vrouw vermist raakt, beseft Paula dat de moordenaar zich dichter bij huis ophoudt dan ze dacht. Barre grond is het vervolg op de literaire thriller Verloren van Claire McGowan

Details

ImprintAmbo|Anthos
UitgeverAmboAnthos
Publicatiedatum 26 januari 2021
ISBN 9789026355943
Taal Nederlands
Speelduur 12u 0m 48s
Bestandsgrootte 989 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Over de auteur
Claire McGowan