Gestrand
Gestrand

Gestrand

Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt

Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende en beklemmende, psychologische thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles. Voor de lezers van Lucy Foley en Ruth Ware

Auteur

Sarah Goodwin

Spreker

Lot van Lunteren

Vertaler

Els van Son

Speelduur

11 uur 45 min

€ 14,99

Beschrijving

Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord. Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger… Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads: ‘Onwerkelijk goed! ‘Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!’ ‘Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In één woord: waanzinnig!’

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

4 mei 2022

ISBN

9789026359736

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 45 min

Bestandsgrootte

645 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Sarah Goodwin heeft een bachelor en een master in creative writing. Ze schrijft niet alleen boeken maar heeft ook haar eigen podcast: Witchfix. Goodwin woont in Hertfordshire.

Meer auteur Sarah Goodwin Bekijk alles

Het chalet

Het chalet

Sarah Goodwin

€ 14,99

Meer spreker Lot van Lunteren Bekijk alles

Reddende engelen

Reddende engelen

Danielle Steel

€ 14,99
Wegwerpkind

Wegwerpkind

Rowena Verstraeten, Jacodine van de Velde

€ 14,99
Laat me nooit alleen

Laat me nooit alleen

Kazuo Ishiguro

€ 9,99
Trots en vooroordeel

Trots en vooroordeel

Jane Austen

€ 9,99