Luistervoorbeeld

Gestrand

Je zou voor altijd willen blijven tot je niet meer weg kunt
Auteur Sarah Goodwin
Spreker Lot van Lunteren
VertalerEls van Son
Speelduur 11u 45m 5s
€ 14,99

Beschrijving

Gestrand van Sarah Goodwin is een beklemmende, razendspannende thriller die je ademloos achterlaat. Wat begint als het avontuur van hun leven eindigt in moord. Nadat ze een jaar hebben overleefd op een onbewoond Schots eiland voor een realityprogramma, wachten acht mensen op een strand op de boot die hen eindelijk komt ophalen. De zon zakt al achter de horizon, maar er is nog geen boot te zien. Hebben ze de dagen verkeerd geteld? Een dag verstrijkt, en nog een, en nog steeds komt er niemand. De paniek slaat toe. Zijn ze bewust achtergelaten? De sfeer binnen de groep was al gespannen maar bereikt een nieuw dieptepunt en de groep valt uit elkaar. En voor Maddy, toch al het buitenbeentje, wordt het nog veel, veel erger… Gestrand van Sarah Goodwin is een adembenemende thriller over leugens, geheimen en overleven ten koste van alles, waarin de lezer keer op keer op het verkeerde been wordt gezet. Perfect voor de fans van Lucy Foley, Sarah Pearse en Ruth Ware.Enkel vijfsterrenlezersreacties op Goodreads: ‘Onwerkelijk goed! ‘Soms werd het zó claustrofobisch dat ik naar adem moest happen!’ ‘Beangstigend, sfeervol en heel, heel donker. In één woord: waanzinnig!’

Details

ImprintAmbo|Anthos
UitgeverAmbo/Anthos B.V.
Publicatiedatum 4 mei 2022
ISBN 9789026359736
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 11u 45m 5s
Bestandsgrootte 645 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.