Het chalet
Het chalet

Het chalet

Het leek een schuilplaats... maar was een val

Het Chalet van Sarah Goodwin is een onheilspellende thriller waarin Mila strandt in een chalet hoog in de bergen. Het leek een schuilplaats, maar was dat het wel?

Auteur

Sarah Goodwin

Spreker

Lot van Lunteren

Vertaler

Els van Son

Speelduur

10 uur 42 min

€ 14,99

Beschrijving

Mila en haar echtgenoot zijn op weg naar de bruiloft van haar zus, die plaatsvindt in een luxueus skioord. Voor het eerst in tijden heeft Mila het gevoel dat ze haar leven weer op de rails heeft – het contact met haar zus is hersteld en ze is gelukkig met Ethan. Dan valt de auto stil, midden op de weg, hoog in de bergen – en de motor wil ook niet meer starten. Mila en Ethan kunnen niet meer verder.

Omdat ze geen bereik hebben stappen ze uit de auto en lopen terug naar een afslag die leidt naar enkele chalets. De houten huisjes zijn vervallen en Mila krijgt het gevoel dat ze er niet langer dan nodig moeten blijven. Toch zien ze zich gedwongen daar te overnachten. Wanneer Ethan de volgende ochtend verdwenen is, blijkt haar akelige voorgevoel juist. Nu is ze helemaal alleen, of lijkt dat maar zo?

Met Het chalet schreef Sarah Goodwin een adembenemend spannende psychologische thriller die je naar de keel grijpt en je niet meer loslaat…

Over Gestrand:

‘Goodwin is erin geslaagd de personages en de vele gebeurtenissen haarscherp naar een verbluffend einde te leiden.’ – VN Detective & Thrillergids

‘Goodwin verdient een dikke pluim voor dit fantastische debuut.’ – Dagblad van het Noorden

‘Opvallend duistere thriller.’ – Margriet

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

12 juli 2023

ISBN

9789026364310

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 42 min

Bestandsgrootte

588 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Het chalet van Sarah Goodwin is een onheilspellende thriller. Het leek een schuilplaats maar was een val... Voor de fans van Lucy Foley en Ruth Ware. Eerder verscheen van Sarah Goodwin: Gestrand.

Meer auteur Sarah Goodwin Bekijk alles

Gestrand

Gestrand

Sarah Goodwin

€ 14,99

Meer spreker Lot van Lunteren Bekijk alles

Kates overwinning

Lily van Keeken

€ 6,99

Sally's droom

Lily van Keeken

€ 6,99
Reddende engelen

Reddende engelen

Danielle Steel

€ 14,99
Wegwerpkind

Wegwerpkind

Rowena Verstraeten, Jacodine van de Velde

€ 14,99