Het laatste woord
Het laatste woord

Het laatste woord

Boris O. Dittrich levert met Het laatste woord een whodunnit met een opbouwende spanning die je tot op het laatste moment op het puntje van je stoel houdt. Voor de lezers van Harlan Coben en Michael Connelly

Auteur

Boris O. Dittrich

Spreker

Adeline van Lier

Speelduur

11 uur 25 min

€ 13,99

Beschrijving

Boris O. Dittrich levert met deze opmerkelijke whodunit wederom een vijfsterrenthriller af

Het gaat niet goed met Netty Geel, een jonge moeder. Haar huwelijk, haar werk, haar vrienden, haar huis: alles beklemt haar. Alleen omwille van haar zoontje Leon probeert ze er het beste van te maken. Tot het haar te veel wordt. Ze schrijft een emotionele afscheidsbrief en lijkt vervolgens in het niets te verdwijnen. Haar man geeft haar op als vermist en de politie stelt een onderzoek in, maar van Netty ontbreekt elk spoor. Twintig jaar lang pijnigt Leon zichzelf met de vraag waarom zijn moeder hem bij zijn vader heeft achtergelaten en niets van zich heeft laten horen. Tot hij ontdekt wat er is gebeurd. De waarheid is pijnlijker dan hij ooit had kunnen vermoeden.

In Het laatste woord bouwt Boris O. Dittrich een spanning op die lezers tot het einde geboeid zal houden.

'Een enorm spannend boek. Een échte pageturner!' - Quinty Trustfull, Koffietijd

'De schrijver weet je gespannen door te laten lezen om te achterhalen hoe het nu precies zit. Aardig is verder de beschrijving van Amsterdam in coronatijd - we zijn alweer bijna vergeten hoe paradijselijk de stad was zonder constante toeristenstroom. Zo is deze literaire thriller ook een buitengewoon aardig tijdsmonument geworden.' - Vrij Nederland

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

30 november 2022

ISBN

9789026361753

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 25 min

Bestandsgrootte

941 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Boris O. Dittrich (1955) werkte als advocaat in Amsterdam en als rechter in Alkmaar en was jarenlang Tweede Kamerlid en fractievoorzitter van D66. In 2019 werd hij senator in de Eerste Kamer. Hij publiceerde vier veelgeprezen thrillers, waaronder W.O.L.F., die werd verkozen tot beste Nederlandstalige thriller van 2016 door VN Detective & Thrillergids.

Meer auteur Boris O. Dittrich Bekijk alles

W.O.L.F.

W.O.L.F.

Boris O. Dittrich

€ 12,99
Halszaak

Halszaak

Boris O. Dittrich

€ 16,99

Meer spreker Adeline van Lier Bekijk alles

Agaath gaat viraal
5.0

Agaath gaat viraal

Margôt Ros, Jeroen Kleijne

€ 12,99
Aanbieding Vergeet je naam

Vergeet je naam

Marcel Prins, Peter Henk Steenhuis

€ 12,50 € 6,49
Geen tijd verliezen

Geen tijd verliezen

Jolande Withuis

€ 17,99
Het laatste voorjaar

Het laatste voorjaar

Minke Douwesz

€ 15,00