Luistervoorbeeld

De poppenfabriek

Auteur Elizabeth Macneal
Voorlezer Desi van Doeveren
Speelduur 12u 20m 7s
€ 14,99

Beschrijving

Londen, 1850. Iris werkt in een poppenfabriek. Silas, is taxidermist en een verwoed verzamelaar van morbide curiositeiten. De man en het meisje ontmoeten elkaar toevallig in Hyde Park, tijdens de bouw van de wereldtentoonstelling. Voor Silas betekent deze ontmoeting een nieuw begin. Hij besluit dat zijn leven zonder de mooie Iris geen enkele zin heeft.

Wanneer Iris wordt gevraagd als model door de beroemde kunstschilder Louis Frost, stemt ze in op voorwaarde dat hij haar les zal geven. Het leven in het bohemien milieu bevalt haar steeds beter. En natuurlijk worden Iris en Louis verliefd. Ondertussen probeert ook Silas haar hart te veroveren. Zijn duistere obsessie wordt levensgevaarlijk voor Iris.

De Poppenfabriek: een fascinerend, duister en decadent verhaal over obsessie, liefde en moord, die zich afspeelt in het negentiende eeuwse Londen. Een literaire thriller die als een macaber feest voor de zintuigen nog dagenlang in je geheugen nastuitert. Rijk aan kleur en structuur, alsof je over een drempel stapt in een andere tijd. Voor de liefhebbers van Het Parfum, Het huis aan de gouden bocht en Lelieblank, scharlaken rood.

Details

ImprintThe House of Books
UitgeverOveramstel Uitgevers
Publicatiedatum 8 augustus 2019
ISBN 9789044357561
Taal Nederlands
Speelduur 12u 20m 7s
Bestandsgrootte 1016 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden

Over de auteur
Photo Elizabeth Macneal
Elizabeth Macneal

Elizabeth Macneal komt uit Schotland en studeerde Engelse letterkunde aan Oxford University. De poppenfabriek, Macneals debuutroman, werd verkocht aan 30 landen en bij verschijnen door The Times uitgeroepen tot boek van de maand. Behalve schrijfster is ze fervent keramiste, beide beroepen oefent ze uit in een kleine studio in haar achtertuin.

Toon aanbod