Kalff
Kalff

Kalff

leven in de racerij

‘Kalff’ gunt ons een veelzijdige, soms hilarische maar vooral een onbekende kijk achter de schermen van de autosport. Van Zandvoort tot Le Mans, van Indianapolis tot de Dakarrally.

Auteurs

Koen Vergeer, Allard Kalff

Spreker

Allard Kalff

Speelduur

6 uur 17 min

€ 18,99

Beschrijving

In ‘Kalff’ vertelt Koen Vergeer over raceheld Allard Kalff. Er zijn maar weinig mensen die vanuit zoveel verschillende perspectieven over de autosport kunnen praten als Kalff. Eerst nog als jeugdige fan, daarna als aanstormend racetalent (hij trok met zijn broer in een busje door Europa en werd kampioen Formule Ford) was hij uiteindelijk op zijn plek als populaire pitreporter en Formule 1-analist. Tussen 1990 en 2012 was Kalff pitreporter bij Eurosport en RTL. Het was een tijd dat de pers onbeperkt toegang had tot de pits en Kalff heeft de Formule 1 dan ook als geen ander van binnenuit beleefd. Hij raakte bevriend met vele bekende coureurs, onder wie wereldkampioenen als Michael Schumacher, Mika Häkkinen en Damon Hill, maar ook met Johnny Herbert, Rubens Barrichello, Jos Verstappen en Alex Zanardi. Het boek staat vol smakelijke anekdotes uit het wereldje: van een unplugged privéconcert van Beatle George Harrison tot het theezetten voor Ayrton Senna. ‘Kalff’ gunt ons een veelzijdige, soms hilarische maar vooral een onbekende kijk achter de schermen van de autosport. Van Zandvoort tot Le Mans, van Indianapolis tot de Dakarrally.

Details

Imprint

Atlas Contact

Uitgever

Atlas Contact, Uitgeverij

Publicatiedatum

2 november 2020

ISBN

9789045043586

Taal

Nederlands

Speelduur

6 uur 17 min

Bestandsgrootte

518 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Koen Vergeer (1962) is schrijver (o.a. voor het tijdschrift Formule 1) en raceliefhebber. Van zijn hand verschenen 'Le Mans', 'MaxMania', 'Zandvoort' en 'Kalff'. Zijn 'De Formule 1-fanaat' geldt als een klassieker in de raceliteratuur. Een paar dagen nadat Max Verstappen wereldkampioen werd in 2021 kwam het boek 'Max wereldkampioen' uit, waarin het historische Formule 1-gevecht opnieuw wordt beleefd. In 2022 gevolgd door 'Pole position' en in 2023 door 'Het tijdperk Max'.

Meer auteur Koen Vergeer Bekijk alles

Het tijdperk Max

Het tijdperk Max

Koen Vergeer

€ 16,99
Max wereldkampioen
4.0

Max wereldkampioen

Koen Vergeer

€ 14,99
MaxMania

MaxMania

Koen Vergeer

€ 18,99
Zandvoort

Zandvoort

Koen Vergeer

€ 16,99