Het vergeten dorp
Het vergeten dorp

Het vergeten dorp

Een mysterieuze oude foto leidt tot de ontdekking van een vreselijk geheim... Deels historische roman voor fans van Kate Morton en Carol Drinkwater.

Auteur

Lorna Cook

Spreker

Tanneke Hartzuiker

Speelduur

10 uur 27 min

€ 11,99

Beschrijving

1943: De hele wereld is in staat van oorlog, en de bewoners van Tyneham wordt gevraagd hun thuis op te offeren – het dorp wordt overgedragen aan het Britse leger. Maar op de vooravond van de overdracht zal een vreselijke gebeurtenis ervoor zorgen dat drie van hen voor altijd verdwijnen.

2017: Melissa hoopte dat een vakantie aan de kust van Dorset haar relatie uit het slib zou trekken, maar ondanks de idyllische omgeving gaat het juist bergafwaarts. Dan vindt Melissa een mysterieuze foto, van een vrouw uit het vergeten dorp Tyneham. Ze is vastbesloten om te ontdekken wat het verhaal achter de oude foto is. Maar Tyneham verbergt een gruwelijk geheim…

Details

Imprint

AW Bruna

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

1 augustus 2019

ISBN

9789046172773

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 27 min

Bestandsgrootte

574 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Lorna Cook schreef als journalist voor de magazines van de Daily Mail en de Associated Press, en werkte in pr. Ze maakt onderdeel uit van de Romantic Novelists’ Association New Writers’ Scheme en Het vergeten dorp is haar debuut.

Meer spreker Tanneke Hartzuiker Bekijk alles

€ 9,99
Hij ziet jou

Hij ziet jou

Carla Kovach

€ 14,99
Zwijg als het graf

Zwijg als het graf

Carla Kovach

€ 14,99
De thuiskomst

De thuiskomst

Erica James

€ 14,99