Hij & zij
Hij & zij

Hij & zij

Als er twee kanten aan een verhaal zitten is er altijd iemand die liegt

Een ingenieuze literaire thriller boordevol verrassende wendingen voor de liefhebbers van Gillian Flynn en Ruth Ware.

Auteur

Alice Feeney

Sprekers

Jamie Grant, Hylke van Sprundel, Pamela Teves

Speelduur

10 uur 51 min

€ 15,99

Beschrijving

Er zitten twee kanten aan dit verhaal.
Jou en mij. Hij en zij.
Eén van ons is een leugenaar.

Wanneer er een vrouw wordt vermoord in Blackdown, een slaperig Brits plaatsje, is verslaggever Anna Andrews terughoudend als ze verslag moet doen over de zaak. Rechercheur Jack Harper vermoedt dat ze betrokken is bij de zaak, tot hij zelf een verdachte wordt in zijn eigen moordonderzoek…
Iemand vertelt niet de waarheid, en sommige geheimen zijn het waard om te bewaren.

Details

Imprint

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

8 september 2021

ISBN

9789046175316

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 51 min

Bestandsgrootte

596 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Alice Feeney Bekijk alles

€ 15,99
Ik weet wie je bent

Ik weet wie je bent

Alice Feeney

€ 13,99
Soms lieg ik

Soms lieg ik

Alice Feeney

€ 9,99

Meer spreker Jamie Grant Bekijk alles

Mission Two

Mission Two

R. Wade

€ 7,99
Een kus voor de koning

Een kus voor de koning

Barbara Cartland

€ 9,99
Hart tegen hart

Hart tegen hart

Barbara Cartland

€ 16,99
De partizaan

De partizaan

Patrick Worrall

€ 14,99

Meer spreker Hylke van Sprundel Bekijk alles

€ 9,99
10 erotische verhalen voor een romantische avond
€ 9,99
De grenzen van de wet

De grenzen van de wet

Scott Turow

€ 9,99
Geen plan B

Geen plan B

Lee Child, Andrew Child

€ 14,99

Meer spreker Pamela Teves Bekijk alles

De giftige echtgenoot

De giftige echtgenoot

Ella Marjon

€ 12,99
Het vermiste meisje

Het vermiste meisje

Ella Marjon

€ 12,99
De dood van de fruitboer
€ 12,99
Het schuldige slachtoffer
€ 12,99