Hij & zij
Hij & zij

Hij & zij

Een ingenieuze literaire thriller boordevol verrassende wendingen voor de liefhebbers van Gillian Flynn en Ruth Ware.

Auteur

Alice Feeney

Sprekers

Jamie Grant, Hylke van Sprundel, Pamela Teves

Speelduur

10 uur 51 min

€ 13,99

Beschrijving

Er zitten twee kanten aan dit verhaal.
Jou en mij. Hij en zij.
Eén van ons is een leugenaar.

Wanneer er een vrouw wordt vermoord in Blackdown, een slaperig Brits plaatsje, is verslaggever Anna Andrews terughoudend als ze verslag moet doen over de zaak. Rechercheur Jack Harper vermoedt dat ze betrokken is bij de zaak, tot hij zelf een verdachte wordt in zijn eigen moordonderzoek…
Iemand vertelt niet de waarheid, en sommige geheimen zijn het waard om te bewaren.

Details

Imprint

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

8 september 2021

ISBN

9789046175316

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 51 min

Bestandsgrootte

596 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Alice Feeney Bekijk alles

Een voor een

Een voor een

Alice Feeney

€ 15,99
Tot de dood ons scheidt
€ 15,99
Ik weet wie je bent

Ik weet wie je bent

Alice Feeney

€ 11,99
Soms lieg ik

Soms lieg ik

Alice Feeney

€ 9,99

Meer spreker Jamie Grant Bekijk alles

De laatste libelle

De laatste libelle

Kim Michele Richardson

€ 14,99
Hormonen en vrouwen

Hormonen en vrouwen

Estrella Montoya

€ 14,99

Levenslang

A.K. Turner

€ 14,99
De geruite meisjes

De geruite meisjes

Alexa Hennig von Lange

€ 15,99

Meer spreker Hylke van Sprundel Bekijk alles

Op het spectrum

Op het spectrum

Koen Bruning

€ 12,95
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Stier
€ 9,99
De leerling, Ontvoerd en andere erotische verhalen over dominante vrouwen
€ 12,99
De Sterrenbeeldenserie: erotische korte verhalen voor Waterman
€ 9,99

Meer spreker Pamela Teves Bekijk alles

Moord op chic

Harper Lin

€ 5,99

Het perfecte shot

Harper Lin

€ 5,99

De naakte waarheid

Harper Lin

€ 5,99
Een mes in de rug

Een mes in de rug

Harper Lin

€ 5,99