Geheimen van Willow House
Geheimen van Willow House

Geheimen van Willow House

Eerste boek in de Sandy Cove-serie. Een meeslepend en hartverwarmend verhaal over geheimen, opnieuw beginnen en de kracht van vriendschap, tegen het decor van de wilde Ierse kust.

Serie

Sandy Cove deel 1

Auteur

Susanne O’Leary

Spreker

Denise Lukkenaer

Vertaler

Mary Bresser

Speelduur

8 uur 34 min

€ 9,99

Beschrijving

Maeve McKenna heeft te lang te hard gewerkt en is toe aan een break van haar werk als interieurontwerper in Londen. Haar tante Philomena Duffy is na het verlies van haar man wat eenzaam. En haar huis, Willow House, begint niet alleen te vervallen maar ook te groot te worden voor haar alleen. De ruige kust van Ierland roept Maeve terug naar huis, waar ze haar tante bezoekt in Sandy Cove. Ooit kuste ze hier als tiener met een wilde, mysterieuze jongen. Een kus die ze nooit vergeten is. Terug in Sandy Cove, waar de hemel tijdens de nachten bezaaid is met sterren, lijkt het drukke leven in Londen aangenaam ver weg.

Maeve stort zich op het renoveren van haar tantes huis, en haar band met Philomena wordt nog sterker. Tussen de vervaagde muren en versleten tapijten van het oude huis stuiten ze op een geheim over hun familie. Ondertussen kan Maeve de jongen uit haar verleden en die magische kus maar niet van zich afzetten; woont hij nog steeds in Sandy Cove?

Net wanneer ze zich helemaal thuis begint te voelen, roept de plicht. Maeve vindt het vreselijk om Willow House en het kiezelstrand weer achter zich te moeten laten. Kan ze de moed vinden om alle zekerheden van haar oude leven achter zich te laten, en zich te vestigen in Sandy Cove, of zal dat nooit meer zijn dan een dagdroom…? Een heerlijke feelgoodroman voor liefhebbers van Debbie Macomber en Holly Hepburn.

 

Details

Imprint

Heartbeat

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

4 april 2024

ISBN

9789046179734

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 34 min

Bestandsgrootte

706 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Susanne O’Leary Bekijk alles

Dromen van Willow House

Dromen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99
Zussen van Willow House

Zussen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99

Meer spreker Denise Lukkenaer Bekijk alles

Dromen van Willow House

Dromen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99

In het hart van de storm

Anika Riemens

€ 9,99

Een dwarse bruid

Kasey Stockton

€ 14,99
Zussen van Willow House

Zussen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99