Dromen van Willow House
Dromen van Willow House

Dromen van Willow House

Derde boek in de Sandy Cove-serie. Een onvergetelijke roman over tweede kansen, moeders en dochters. Perfect voor fans van Debbie Macomber en Holly Hepburn.

Serie

Sandy Cove deel 3

Auteur

Susanne O’Leary

Spreker

Denise Lukkenaer

Vertaler

Fanneke Cnossen

Speelduur

7 uur 37 min

€ 9,99

Beschrijving

Cordelia Mirafiore heeft zich nooit echt thuis gevoeld in Florida. Dus wanneer een onbekend familielid overlijdt en ze gevraagd wordt om naar Ierland komen in verband met het testament, hoopt ze dat haar verblijf in Willow House, waar ze haar familie kan ontmoeten, haar zal helpen om te ontdekken wie ze nou echt is…

Zodra Cordelia bij Sandy Cove arriveert, geven het uitzicht op de diepblauwe zee en de spectaculaire kustlijn haar een gevoel van rust zoals ze dat nog nooit eerder gekend heeft. Ze ontmoet haar nichten Maeve en Roisin, die haar met open armen verwelkomen, voelt zich verbonden met een knappe outsider en er slaat een vonk over.

Maar de rest van de familie McKenna accepteert Cordelia minder makkelijk en vraagt zich af of zij wel familie is. Als bekend wordt dat Cordelia een derde van Willow House zal erven, voelt ze zich gedwongen om te bewijzen wie ze is. Alles wat ze heeft zijn documenten van de parochie en een oude doos met familiefoto’s, maar die leiden naar geheimen die ze misschien liever niet onthuld wil zien. Kan Cordelia de moed vinden om het verleden van haar familie te openbaren? Kan ze vertrouwen op de mysterieuze man die haar vlinders bezorgt? Of zullen de leugens die generaties lang verteld zijn haar voor altijd Sandy Cove doen verlaten?

Details

Imprint

Heartbeat

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

30 mei 2024

ISBN

9789046179758

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 37 min

Bestandsgrootte

628 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Susanne O’Leary Bekijk alles

Zussen van Willow House

Zussen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99
Geheimen van Willow House

Geheimen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99

Meer spreker Denise Lukkenaer Bekijk alles

In het hart van de storm

Anika Riemens

€ 9,99

Een dwarse bruid

Kasey Stockton

€ 14,99
Zussen van Willow House

Zussen van Willow House

Susanne O’Leary

€ 9,99
Kerstverhalen en wintersprookjes
€ 6,99