Liefde in de praktijk
Liefde in de praktijk

Liefde in de praktijk

Dierenarts Holly heeft gezworen nooit verliefd te worden, maar dan verhuist ze naar Eastercraig...

Een charmante eigentijdse romance in een Schots stadje aan zee, voor de lezers van Jill Mansell en Charlotte de Monchy

Serie

Auteur

Katy Turner

Spreker

Jantine van den Bosch

Vertaler

Olga Leonhard

Speelduur

10 uur 45 min

€ 12,99

Beschrijving

Een charmante eigentijdse romance in een Schots stadje aan zee, voor de lezers van Jill Mansell en Charlotte de Monchy en de film Zwaar verliefd Holly Anderson heeft gezworen nooit verliefd te worden. Ze is vrolijk, zelfverzekerd en ambitieus, maar ze heeft genoeg drama in het liefdesleven van haar moeder meegemaakt om dát niet te willen. Voor haar werk als dierenarts moet ze verhuizen naar Eastercraig, een idyllisch stadje aan de Schotse kust. Daar voelt ze zich tot haar grote frustratie sterk aangetrokken tot de lokale hartenbreker Greg Dunbar. Ondertussen heeft haar nieuwe collega Chloe het tegenovergestelde probleem. Ze is smoorverliefd op Gregs broer - de stille en mysterieuze Angus, die de familieboerderij overgenomen heeft - maar ze vindt niet de moed om hem dat te vertellen. Wacht beide vrouwen een liefde onder de heldere hemel van Eastercraig? Katy Turner werkt als lerares op een basisschool en schrijft heerlijke feelgoodromans vol humor en romantiek.

Details

Imprint

Oceaan

Uitgever

Park Uitgevers

Publicatiedatum

6 december 2023

ISBN

9789046830697

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 45 min

Bestandsgrootte

885 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer spreker Jantine van den Bosch Bekijk alles

Niets is wat het lijkt

Niets is wat het lijkt

Kyra Rutgers

€ 9,99
De zussen van Fjällbacka
€ 12,99
Trouwlust

Trouwlust

Becky Chalsen

€ 12,99
Een gevoelige snaar

Een gevoelige snaar

Julia Quinn

€ 14,99