Wie heeft mijn kaas gepikt?
Wie heeft mijn kaas gepikt?

Wie heeft mijn kaas gepikt?

omgaan met veranderingen

Johnson en Blanchard gaan in op de angst die veranderingen veroorzaken, en laten zien hoe je die met succes overwint, en nieuwe kansen schept, zowel op het werk als thuis.

Auteurs

Spencer Johnson, Ken Blanchard

Spreker

Ben Maasdam

Vertaler

P. van Tol

Speelduur

1 uur 3 min

€ 16,99

Beschrijving

De vier personages in Wie heeft mijn Kaas gepikt? worden geconfronteerd met ingrijpende veranderingen; allemaal reageren ze anders als de Kaas plotseling op is.

Zie je een verandering als een uitdaging, of word je erdoor verlamd? Die Kaas is een metafoor voor wat we in het leven nastreven en waaraan we ons hechten: een interessante baan, een warme relatie, geld, een eigen huis, gezondheid, spiritueel evenwicht. Hebben we onze Kaas gevonden, dan is de neiging groot ons eraan vast te klampen. Maar de Kaasvoorraad is niet onuitputtelijk: een bedrijf reorganiseert, een partner gaat ervandoor, ziekte slaat toe. Spencer Johnson laat zien wat voor angsten verandering teweeg kan brengen, hoe je die met succes kunt overwinnen en hoe je uit verandering nieuwe kansen schept.

Wereldwijd werden van deze klassieker meer dan 30 miljoen exemplaren verkocht in 37 talen.

Details

Imprint

Atlas Contact, Uitgeverij

Uitgever

Atlas Contact, Uitgeverij

Publicatiedatum

5 september 2013

ISBN

9789047006992

Taal

Nederlands

Speelduur

1 uur 3 min

Bestandsgrootte

87 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Ken Blanchard is president-directeur van de Ken Blanchard Companies in Californië. Zijn bekendste boek is De One Minute Manager, waarvan er wereldwijd meer dan 12 miljoen exemplaren zijn verkocht. Hij heeft vele prijzen gewonnen voor zijn aandeel op het gebied van management en leiderschap. The National Speakers Association beloonde hem met de hoogste prijs, de "Council of Peers Award of Excellence".

Meer auteur Spencer Johnson Bekijk alles

Aanbieding Breek los uit het Doolhof

Breek los uit het Doolhof

Spencer Johnson

€ 16,99 € 6,99

Meer spreker Ben Maasdam Bekijk alles

De beste van de beste 5

De beste van de beste 5

Fredrick Forsyth, H. Carrington

€ 10,50
De beste van de beste 4

De beste van de beste 4

Janwillem van de Wetering, Kiotar Mishimoto

€ 10,50
Alle zestien goed 2

Alle zestien goed 2

Guy de Maupassant, A.M. Burrow

€ 10,50
De beste van de beste 1

De beste van de beste 1

Frederick Forsyth, Robert Bloch

€ 10,50