Luistervoorbeeld

Perfect

Auteur Liz Hartevelt
Spreker Jantine van den Bosch
Speelduur 8u 59m 44s
€ 6,99

Beschrijving

Perfect is de nieuwe newadultroman van Liz Hartevelt die draait om Clementine en Roan. Voor de liefhebbers van Anna Todd en Colleen Hoover. Clementine gaat haar studietijd liever lezend dan feestend door en voor romantiek heeft ze helemaal geen tijd. Haar hart is nog helende na een traumatische ervaring die plaatsvond toen ze zeventien was. Maar sinds ze op kamers is gegaan probeert ze die gebeurtenis achter zich te laten. Ze heeft besloten zichzelf niet meer zo open te stellen voor een jongen en verliefd te worden. Naast haar studie werkt Clementine in de bibliotheek, waardoor ze ook meteen de nieuwste romans van haar lievelingsauteurs kan lezen. Dan wordt Roan aangenomen in de bibliotheek. Met zijn tatoeages en bad boy-uitstraling oogt hij niet als een typische boekenwurm. Hij deinst niet terug voor confrontaties en wordt verrast door Clementines koele reacties wanneer hij haar uitdaagt en laat het daar niet bij zitten. Hij draagt echter een geheim met zich mee dat ooit moet uitkomen…

Details

ImprintLoft Books
UitgeverAmbo/Anthos B.V.
Publicatiedatum 12 januari 2022
ISBN 9789047205999
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 8u 59m 44s
Bestandsgrootte 741 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.