De wijngaard aan zee
De Médoc, 1863. Om wijndomein Rochard te redden moet Suzette samenwerken met haar ergste vijand.
De start van een heerlijke serie vol familiegeheimen, wijn en romantiek!Twee vrouwen, gescheiden door de tijd maar verbonden door een mysterie.De Médoc, 1863. Het oogstfeest op wijndomein Rochard w...
€ 7,99
Beschrijving
De start van een heerlijke serie vol familiegeheimen, wijn en romantiek!
Twee vrouwen, gescheiden door de tijd maar verbonden door een mysterie.
De Médoc, 1863. Het oogstfeest op wijndomein Rochard wordt ruw verstoord door een brand in de wijnkelder waarbij een van de gasten om het leven komt. Iedereen spreekt van een ongeluk, maar Suzette Rochard vermoedt opzet. Omdat de brand vrijwel hun hele wijnvoorraad heeft verwoest, sluit Suzettes vader een deal met de concurrerende wijnfamilie Laranne. Suzette wordt gedwongen samen te werken met de aantrekkelijke Romain Laranne, de enige man die ze nooit meer wilde zien.
Zeeland, 2026. Bijna twee jaar na het verlies van haar man besluit Hanna op reis te gaan om na te denken over haar toekomst. In Zuid-Frankrijk raakt ze gefascineerd door een mysterieuze brand die daar anderhalve eeuw eerder in een wijnkelder woedde. Langzaam ontrafelt zich een verhaal dat raakvlakken heeft met haar eigen leven. Zou haar zoektocht haar meer kunnen brengen dan antwoorden over het verleden?
In de pers
‘Jet Nijland is de Nederlandse Lucinda Riley. Of beter.’ Aline van Wijnen
‘Het verhaal wordt zo verteld dat je door wil blijven lezen. Ik heb er echt van genoten en ga binnenkort de andere boeken van Jet ook lezen, want dit boek smaakt naar meer!’ **** Hebban-lezer
‘Jet Nijland heeft door meerdere verhalen en genres te verbinden iets unieks gecreëerd. Ze bewijst dat ze echt schrijftalent bezit waardoor ik nieuwsgierig ben waar ze ons in de toekomst mee zal verrassen.’ ***** Hebban-lezer
Details
Imprint
BoekerijUitgever
Meulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum
3 maart 2026
ISBN
9789049210434
Taal
Nederlands
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Tags
Over de auteur
Jet Nijland werd geboren op de Veluwe en verhuisde voor haar studie naar de Randstad. Met haar man Jochem en kat Gijs woont ze nu in een dorp vlak bij Leiden. Eerder verschenen van haar hand Zwaluwdans, Als de sterren fonkelen en De zonnesteen.
Jet Nijland werd geboren op de Veluwe en verhuisde voor haar studie naar de Randstad. Met haar man Jochem en kat Gijs woont ze nu in een dorp vlak bij Leiden. Eerder verschenen van haar hand Zwaluwdans, Als de sterren fonkelen en De zonnesteen.