Dit heb je verdiend
Dit heb je verdiend

Dit heb je verdiend

De perfecte vrouw. Het perfecte huis. De perfecte moord?

Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer.

Serie

Gina Harte deel 2

Auteur

Carla Kovach

Spreker

Tanneke Hartzuiker

Speelduur

8 uur 37 min

€ 14,99

Beschrijving

Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.
'Een pageturner met een finale die je je nagels kost.' Libelle over Stil maar, boek van de maand juni
Het enige geluid in huis waren zijn voetstappen in de gang. Zodra hij het licht had aangeknipt, zag hij het bloedspoor over de vloer. Zijn hart begon te bonzen terwijl hij langs het bloed  naar de keuken sloop. 'Melissa?' Hij legde zijn oor tegen  de keukendeur.Melissa Sanderson leek het perfecte leven te hebben: een heerlijk gezin en een prachtig huis in een rustige buitenwijk. Nu is ze dood en vertoont haar gewurgde lichaam bewijs van eerdere verwondingen. De plaats delict doet detective Gina Harte terugdenken aan haar eigen inktzwarte verleden – en juist dat maakt haar vastbesloten de moordenaar te vinden. Is het Melissa's echtgenoot, met zijn losse handjes? Haar door jaloezie verteerde minnaar? Of is er nóg iemand in het spel – iemand die Melissa al enige tijd in de gaten hield en die inmiddels zijn volgende slachtoffer in het vizier heeft?
In de pers
'Een echte pageturner.' Leidsch Dagblad
'Stil maar weet M.J. Arlidge en Robert Bryndza te evenaren. Zodra je de eerste zin leest, kun je het boek niet meer wegleggen.' NBD Biblion
'Pageturner-spanning en uiteindelijk een finale die je je nagels kost. Deze nieuwe serie over detective Gina Harte is een aanrader voor fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza!' Boekenleven.nl
'We kijken uit naar de volgende thriller met Gina Harte in de hoofdrol.' Thrillzone.nl
'Een prachtig eerste deel van een serie – Carla Kovach maakt je direct nieuwsgierig naar hoe het verdergaat.' ***** Chicklit.nl

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

18 april 2021

ISBN

9789052864013

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 37 min

Bestandsgrootte

725 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Carla Kovach was theaterschrijver en actrice voor ze zich toelegde op het schrijven van thrillers. Inmiddels is ze fulltime schrijfster, en mede-eigenaar van een film-, fotografie- en videoproductiebedrijf. Ze woont in Redditch, Engeland.

Meer auteur Carla Kovach Bekijk alles

Toen waren er vier

Toen waren er vier

Carla Kovach

€ 14,99
Hij ziet jou

Hij ziet jou

Carla Kovach

€ 14,99
Zwijg als het graf

Zwijg als het graf

Carla Kovach

€ 14,99
Haar laatste fout

Haar laatste fout

Carla Kovach

€ 14,99

Meer spreker Tanneke Hartzuiker Bekijk alles

Toen waren er vier

Toen waren er vier

Carla Kovach

€ 14,99
Tel de sterren

Tel de sterren

Kim van Alkemade

€ 14,99
Afscheid voor even

Afscheid voor even

Ellie Dean

€ 12,99
Een ongewone geschiedenis van doodgewone dingen
€ 9,99