Schijndood
Schijndood

Schijndood

De doden vertellen geen geheimen. Tenzij je luistert.

Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verzamelen zich boven het bloederige tafereel.

Serie

Kim Stone deel 4

Auteur

Angela Marsons

Spreker

Christel Schimmel

Vertaler

Textcase

Speelduur

10 uur 40 min

€ 14,99

Beschrijving

Deel 4 van de Kim Stone-serie

Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verzamelen zich boven het bloederige tafereel. Werken bij Westerley vereist een sterke maag: op deze 'body farm' wordt menselijke ontbinding onderzocht. Maar als inspecteur Kim Stone en haar team een vers lijk aantreffen, realiseren ze zich dat er een moordenaar is die de perfecte verstopplek heeft gevonden.

Dan wordt een tweede meisje aangevallen en voor dood achtergelaten, gedrogeerd en haar mond volgestopt met aarde. Het is duidelijk voor Stone en haar team dat hier een seriemoordenaar aan het werk is. Wie zal de volgende zijn? Als de lokale nieuwslezeres Tracy Frost verdwijnt, wordt de lat hoger gelegd. Het verleden lijkt de sleutel tot de moordenaar te herbergen. Zal Kim de waarheid aan het licht kunnen brengen voordat deze verwrongen, beschadigde geest nog meer slachtoffers claimt?

Pers en boekverkopers over de Kim Stone-serie

'Een verknipte, geniale thriller voor sterke magen. Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, Vrouw

'Dit inktzwarte verhaal is perfect voor fans van M.J. Arlidge.' VN Detective & Thrillergids

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

6 juli 2022

ISBN

9789052864754

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 40 min

Bestandsgrootte

895 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar Kim Stone-serie bijna vier miljoen exemplaren verkocht. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar haar boeken zich ook afspelen.

Meer auteur Angela Marsons Bekijk alles

Verborgen waarheid

Verborgen waarheid

Angela Marsons

€ 14,99
Vermoorde onschuld

Vermoorde onschuld

Angela Marsons

€ 14,99
Dolende zielen

Dolende zielen

Angela Marsons

€ 14,99
Bloedlijn

Bloedlijn

Angela Marsons

€ 14,99

Meer spreker Christel Schimmel Bekijk alles

De dochter die goed wilde doen
€ 15,99
De geur van wilde rozen

De geur van wilde rozen

Bertrice Small

€ 19,99
€ 14,99
Verborgen waarheid

Verborgen waarheid

Angela Marsons

€ 14,99