Een nieuw begin in Thorndale
Een nieuw begin in Thorndale

Een nieuw begin in Thorndale

Een huis dat op instorten staat. Een gebroken hart. Een kans om opnieuw te beginnen?

Annie keert terug naar Thorndale, het dorpje waar ze haar jeugd doorbracht, hopend op een nieuwe start.

Serie

Thorndale deel 1

Auteur

Suzanne Snow

Spreker

Mounya Dahma

Vertaler

Textcase

Speelduur

8 uur 35 min

€ 14,99

Beschrijving

Een heerlijke romantische serie met een prachtige setting en fijne personages – voor de lezers van Katie Fforde, Jo Thomas en Jill Mansell

Annie keert terug naar Thorndale, het dorpje waar ze haar jeugd doorbracht, hopend op een nieuwe start. Ze wil de cottage die ze van haar oma heeft geërfd opknappen en daarmee ook haar gebroken hart repareren. Wanneer ze de waanzinnig knappe Jon tegen het lijf loopt begint ze te twijfelen of ze er wel goed aan heeft gedaan om terug te keren. Thorndale is overduidelijk niet meer wat het geweest is en het laatste wat ze nodig heeft is nog meer drama. Maar Jon ontlopen blijkt lastiger dan gedacht. Thorndale blijft de twee maar samenbrengen…

In de pers

'De Thorndale-serie doet je hunkeren naar luie zomerdagen, lange wandelingen door de natuur, tuinfeesten en huisgemaakte lekkernijen. Suzanne's schrijfstijl sleept je mee naar een wereld die je nooit meer wilt verlaten!' Emily Bedford, acquirerend redacteur

'Een warme en uitnodigende reeks die je in één ruk wilt uitlezen!' Susan Yearwood, literair agent

'Dit verhaal boeide me vanaf de eerste pagina en hield me tot het einde in haar ban. Hartveroverende romantiek en puur escapisme: dit is precies wat ik zoek in een boek! Ik ga direct door met deel twee.' ***** NetGalley-lezer

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

1 december 2023

ISBN

9789052865669

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 35 min

Bestandsgrootte

712 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Suzanne Snow schrijft romantische, hartverwarmende fictie met een duidelijke setting en een gemeenschap waarin een uiteenlopende groep personages samenkomt. Snow tekent inspirerende ensceneringen op met prachtige, oude huizen en bloeiende tuinen. Ze woont in Lancashire met haar gezin.

Meer auteur Suzanne Snow Bekijk alles

Warme kerstdagen in Thorndale
€ 14,99
Een tweede kans in Thorndale
€ 14,99
Lentekriebels in Thorndale
€ 14,99
Engels A Summer of Second Chances
€ 12,99

Meer spreker Mounya Dahma Bekijk alles

Warme kerstdagen in Thorndale
€ 14,99
Een tweede kans in Thorndale
€ 14,99
Lentekriebels in Thorndale
€ 14,99
Mistletoe boven Moonstone Lake
€ 9,99