

Eiland in de wind
Andreas en Emma zien op Schiphol een man met een teddybeer. Dit knuffelbeest, een zakje groene smaragden en de raadselachtige Roy zorgen voor heel wat spanning en verwarring. Leeftijd: 9+
€ 12,95
Beschrijving
Andreas en zijn zus Emma gaan hun tante Titia op Bonaire bezoeken. Op Schiphol zien ze een man die een teddybeer bij zich heeft. Als de passagiers aan boord mogen gaan en de eigenaar van de beer nergens meer te bekennen is, besluit Andreas het knuffelbeest mee te nemen – misschien is de man hem vergeten.
Eenmaal op Bonaire ontmoeten ze op het strand Roy en zijn zusje Gina. Emma vindt Roy wel leuk, maar ergens klopt er iets niet. Waarom komt zijn gezicht hem zo bekend voor? Waarom doet hij opeens zo afstandelijk en waardoor is zijn hand ineens gekneusd? En dan is er ook nog de raadselachtige inbraak in het huis van tante Titia; alles ligt overhoop, maar de inbrekers hebben niets meegenomen. Andreas lijkt er meer van te weten, maar die zegt niets. Totdat hij de gebeurtenissen niet meer in de hand heeft – dan vertelt hij Emma wat hij te weten is gekomen en wat de roze teddybeer ermee te maken heeft.
Details
Imprint
Uitgeverij LemniscaatUitgever
First Monkey Media
Publicatiedatum
19 december 2011
ISBN
9789087540357
Taal
Nederlands
Speelduur
4 uur 52 min 18 sec
Bestandsgrootte
268 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app