De wonderlijke broertjes Pim en Pietje
De wonderlijke broertjes Pim en Pietje

De wonderlijke broertjes Pim en Pietje

Het eerste kinderboek van Youp van 't Hek. Door de stem van Youp en de vrolijke muzikale omlijsting van Ton Scherpenzeel wordt het een groot plezier om het verhaal steeds opnieuw te horen. Leeftijd: 4+

Auteur

Youp van 't Hek

Spreker

Youp van 't Hek

Speelduur

1 uur 9 min

€ 7,99

Beschrijving

Zoals vele vaders vertelt ook Youp iedere avond, als de cabaretier thuis is, een verhaal. Over de eend die een kip bleek te zijn, over konijn Flapoor, de duif zonder naam en Snuffie de hond. Deze zelfverzonnen verhalen werden steeds langer en spannender. Een van de favoriete verhalen van zijn kinderen was: Waarom de dieren in Artis op zaterdag zo moe zijn! Youp besloot het verhaal uit te werken tot een kinderboek en vroeg aan de Groningse kunstenaar/tekenaar Olga Wiese of zij het boek wilde illustreren. Deze samenwerking leidde tot het prachtige, kleurrijke boek De wonderlijke broertjes Pim en Pietje.

De luisterboekversie wordt voorgelezen door Youp van 't Hek zelf. Door de stem van Youp en de vrolijke muzikale omlijsting van Ton Scherpenzeel wordt het een groot plezier om het verhaal nog eens te horen en nog eens, nog eens, nog ... eens.

Inhoud
1. Wonderlijke broertjes
2. Uitstapje
3. Traliesdier
4. Naar Artis
5. De sleutelbos
6. Ongerust
7. Een plan
8. Door de nachtstad
9. De praataap
10. Feest

Details

Imprint

Thomas Rap

Uitgever

Bezige Bij b.v., Uitgeverij De

Publicatiedatum

20 juli 2009

ISBN

9789400404953

Taal

Nederlands

Speelduur

1 uur 9 min

Bestandsgrootte

48 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Youp van 't Hek (1954) schrijft wekelijks een column in NRC Handelsblad over actualiteiten en de sportwereld. De columns zijn gebundeld in verschillende boeken Ook zijn theaterwerk is zowel op cd, dvd, als in boekvorm verschenen.

Titels van Youp van 't Hek: Alles of nooit (show), Amah Hoela (columns), Droomzomers, Eerst de man, dan de bal (sportcolumns), En het bleef nog lang onrustig in mijn hoofd (columns), Floppie, Youri en andere helden (sportcolumns), Hond op het ijs/Oudejaarsconference 1989, Ergens in de verte (show), Ik schreeuwlelijk (columns), Makkelijk praten, 10 jaar theater (gebonden en paperback), Niks spel, knikkers! (sportcolumns), Rijke Meiden en andere verhalen (verhalen), Spelen met je leven/Oudejaarsconference 1995, Sportgek (sportcolumns), Majesteit (columns), De selectie (verzamelde sportcolumns), Fax (columns), Terugblik, De Waker, de Slaper en Dromer/Oudejaarsconference 2000, Zaterdag (columns), Het zal me jeuken (columns), 166 x Youp (verzamelde columns), Iedereen is in de war (columns), Het Platte Land (columns), Liedjes van A tot Z (Liedteksten), Liegangst (columns), Komen & Gaan (herinneringen in Parijs).

Meer auteur Youp van 't Hek Bekijk alles

Tatoeagespijt en ander kuddeleed
€ 13,99
Niet te kloven

Niet te kloven

Youp van 't Hek

€ 13,99
Youp van 't Hek leest ...

Youp van 't Hek leest ...

Youp van 't Hek

€ 8,75
Rijke Meiden
5.0

Rijke Meiden

Youp van 't Hek

€ 13,99

Meer spreker Youp van 't Hek Bekijk alles

Tatoeagespijt en ander kuddeleed
€ 13,99
Niet te kloven

Niet te kloven

Youp van 't Hek

€ 13,99
Het beste van het beste
€ 3,99
Youp van 't Hek leest ...

Youp van 't Hek leest ...

Youp van 't Hek

€ 8,75