Luistervoorbeeld

Project Hail Mary

Als enige overlevende op een ruimteschip
Auteur Andy Weir
Spreker Ad Knippels
Speelduur 19u 21m 2s
€ 14,99

Beschrijving

In Project Hail Mary van de internationale bestsellerauteur Andy Weir is Ryland Grace de enige overlevende op een ruimteschip, op een wanhopige en misschien zelfs kansloze missie om de mensheid te redden.

Hij weet dit alleen niet meer. Hij kan zich zijn eigen naam niet eens meer herinneren, laat staan de opdracht die hij heeft meegekregen en hoe hij die moet vervullen. Het enige wat hij weet is dat hij heel lang geslapen heeft en nu, miljoenen kilometers van huis, wakker is geworden naast twee dode crewleden. Terwijl zijn herinneringen langzaam terugkeren, realiseert Ryland zich dat hij een onmogelijke taak moet zien te voltooien. En dankzij een onverwachte bondgenoot, heeft hij misschien een kans...

Project Hail Mary is een episch verhaal over avontuur, het onbekende en de ijzersterke wil om te overleven. Voor de fans van The Martian en Guardians of the Galaxy.

'Dit boek gaat een hit worden.' - The Guardian

'Andy Weir combineert zijn grenzeloze passie voor wetenschap met de gave om het vermakelijk en begrijpelijk op te schrijven.' - The Washington Post

Details

UitgeverXander Uitgevers B.V.
Publicatiedatum 18 april 2022
ISBN 9789401617598
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 19u 21m 2s
Bestandsgrootte 1594 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden


Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.