De bloementuin
De bloementuin

De bloementuin

In de roman De bloementuin van Cristina Caboni gaan de verloren gewaande tweelingzussen Viola en Iris op zoek naar hun geboorteplek in Toscane. Zullen ze hun verborgen verleden kunnen inhalen?

Auteur

Cristina Caboni

Spreker

Dieuwertje Blok

Speelduur

13 uur 18 min

€ 12,99

Beschrijving

Als Iris Donati in de roman De bloementuin van bestsellerauteur Cristina Caboni in Londen haar evenbeeld tegen het lijf loopt, wordt haar wereld op zijn kop gezet. Deze vrouw, Viola, moet haar verloren tweelingzus zijn. Twintig jaar lang werden de zussen van elkaar gescheiden. Op zoek naar hun wortels beginnen ze samen aan een zoektocht die hen naar hun geboorteplek leidt: een huis in Toscane met een betoverende tuin vol exotische bloemen.

Voor het eerst in hun leven voelen de zussen zich thuis en volledig begrepen. Maar niet alles is wat het lijkt. De villa verbergt een groot geheim. Kunnen Iris en Viola het mysterie van hun verborgen verleden ontrafelen? En wat gaat er schuil in het hart van de tuin?

De bloementuin van Cristina Caboni is een aangrijpende roman over familiebanden en de helende werking van de natuur. Voor de fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs.

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

9 juni 2022

ISBN

9789401617628

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 18 min

Bestandsgrootte

731 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Cristina Caboni is naast bestsellerauteur ook imker en rozenkweker. Haar inspirerende en romantische boeken worden in 25 landen uitgegeven.¬¬ Eerder verschenen onder andere De verloren brief en De dromenweefster. Van haar boeken werden in Nederland bijna 40.000 exemplaren verkocht.

Meer auteur Cristina Caboni Bekijk alles

De dromenweefster

De dromenweefster

Cristina Caboni

€ 12,99
Het huis met de spiegels

Het huis met de spiegels

Cristina Caboni

€ 12,99
De verloren brief

De verloren brief

Cristina Caboni

€ 12,99
De bijenkoningin

De bijenkoningin

Cristina Caboni

€ 12,99

Meer spreker Dieuwertje Blok Bekijk alles

Ze kwamen ons halen

Martine Letterie

€ 12,99
Levend verkocht

Levend verkocht

Eric Oosthoek

€ 12,99
Fred & Ginger

Fred & Ginger

Jackie van Laren, Petra Vollinga

€ 14,99
Bloedlijn

Bloedlijn

Simone van der Vlugt

€ 15,99