Het familiegeheim van Florence Grace
Het familiegeheim van Florence Grace

Het familiegeheim van Florence Grace

In Het familiegeheim van Florence Grace van Tracy Rees komt Florence erachter dat ze verwant is aan de rijke en beruchte familie Grace. Maar al snel leert ze de keerzijde van die rijkdom kennen…

Auteur

Tracy Rees

Spreker

Lottie Hellingman

Speelduur

14 uur 41 min

€ 12,99

Beschrijving

De aangrijpende historische roman Het familiegeheim van Florence Grace is de nieuwste roman van topauteur Tracy Rees, bekend van Het geheim van Silvermoor. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Corina Bomann.

Florence Buckley woont bij haar oma op de uitgestrekte heidevelden van Cornwall. Ze leiden een simpel maar gelukkig bestaan. Totdat Florence' oma overlijdt, en er een lang verborgen geheim aan de oppervlakte komt: Florence blijkt familie te zijn van de rijke en beruchte familie Grace.

Halsoverkop verhuist Florence van het ruige platteland naar de sprankelende grote stad, waar ze wordt ondergedompeld in overvloedige rijkdom. Al snel blijkt echter dat dit leven een keerzijde heeft, want Florence raakt het contact kwijt met de mensen van wie ze houdt. Nieuwe regels en normen vliegen haar om de oren, en dan is er ook nog de aantrekkingskracht tot de mysterieuze Turlington Grace, die duistere geheimen lijkt te koesteren...

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

14 februari 2023

ISBN

9789401619448

Taal

Nederlands

Speelduur

14 uur 41 min

Bestandsgrootte

1211 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Tracy Rees komt uit Swansea, Wales. Ze studeerde in Cambridge en Londen en werkte acht jaar bij een uitgever en als professioneel hulpverlener. Ze doet nu eindelijk wat ze altijd al wilde doen: schrijven. En met succes: ze is de winnaar van de ‘Richard and Judy Search for a Bestseller-Competition’.

Meer auteur Tracy Rees Bekijk alles

Hartenstrijd

Hartenstrijd

Tracy Rees

€ 12,99
De lelievallei

De lelievallei

Tracy Rees

€ 12,99
Het brievenspoor

Het brievenspoor

Tracy Rees

€ 12,99
De rozentuin

De rozentuin

Tracy Rees

€ 12,99

Meer spreker Lottie Hellingman Bekijk alles

Aanbieding Medusa

Medusa

Jessie Burton

€ 14,99 € 7,49

De Franse boekenbrigade

Janet Skeslien-Charles

€ 14,99
Schaduw en licht

Schaduw en licht

Anne Stern

€ 14,99
Atlas
5.0

Atlas

Lucinda Riley, Harry Whittaker

€ 22,99