De rozentuin
De rozentuin

De rozentuin

Hun beslissing bepaalt haar toekomst

In De rozentuin van Tracy Rees moeten Olive, Ottilie en Mabs door een gevaarlijke ontdekking samenwerken om zichzelf en hun geliefden te beschermen. Voor de lezers van Lucinda Riley en Karen Swan.

Auteur

Tracy Rees

Sprekers

Lottie Hellingman, Emmelie Zipson, Wietske Janssen, Beatrijs Sluijter

Speelduur

13 uur 36 min

€ 12,99

Beschrijving

De nieuwe roman De rozentuin van Tracy Rees, bekend van Het geheim van Silvermoor en Het familiegeheim van Florence Grace speelt zich af in het Londen van 1895. Olive Westallen leidt een zorgeloos maar vrij eenzaam leven in de majestueuze stadsvilla van haar ouders. Ze heeft grootse plannen voor haar toekomst, waar niet iedereen het mee eens zal zijn.

Haar vroegere buurmeisje Ottilie Finch geniet van haar nieuwe leven in Londen. Haar enige zorg is haar moeder, die aan een mysterieuze ziekte lijdt. Ondertussen is hun nieuwe dienstmeisje Mabs opgetogen over haar baan, die haar redt van een ruig leven op de werf.

Door een gevaarlijke ontdekking over Otillies moeder worden Olive, Ottilie en Mabs onverwachte bondgenoten, en raken ze verstrikt in de geheimen die de familie Finch naar Londen hebben gejaagd. Ze zullen samen moeten werken om zichzelf en hun geliefden te beschermen...

De rozentuin van Tracy Rees is een wervelende roman vol onverwachte wendingen en warmte. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacobs en Karen Swan.

‘Een warme, originele en vrolijke roman. Tracy Rees is een geboren verhalenverteller!’ — Rachel Hore

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

28 maart 2022

ISBN

9789401617383

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 36 min

Bestandsgrootte

1120 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Tracy Rees komt uit Swansea, Wales. Ze studeerde in Cambridge en Londen en werkte bij een uitgever en als professioneel hulpverlener. Ze doet nu eindelijk wat ze altijd al wilde doen: schrijven. Eerder verschenen de bestseller Het geheim van Silvermoor en Het familiegeheim van Florence Grace.

Meer auteur Tracy Rees Bekijk alles

Hartenstrijd

Hartenstrijd

Tracy Rees

€ 12,99
De lelievallei

De lelievallei

Tracy Rees

€ 12,99
Het familiegeheim van Florence Grace
€ 12,99
Het brievenspoor

Het brievenspoor

Tracy Rees

€ 12,99

Meer spreker Lottie Hellingman Bekijk alles

Madame Bovary

Madame Bovary

Gustave Flaubert

€ 9,99
Medusa

Medusa

Jessie Burton

€ 14,99

De Franse boekenbrigade

Janet Skeslien-Charles

€ 14,99
Schaduw en licht

Schaduw en licht

Anne Stern

€ 14,99

Meer spreker Emmelie Zipson Bekijk alles

Zomernacht

Zomernacht

Kristin Hannah

€ 12,99
De regel van drie

De regel van drie

Sam Ripley

€ 14,99
Lessen in de liefde

Lessen in de liefde

Audrey Carlan

€ 14,99
Coraline

Coraline

Neil Gaiman

€ 14,99

Meer spreker Wietske Janssen Bekijk alles

Daisy

Daisy

Debra Eliza Mae

€ 9,95
Valstrik

Valstrik

Ellen de Vriend

€ 12,99
Dwaalspoor

Dwaalspoor

Ellen de Vriend

€ 9,99
Wintervuur

Wintervuur

Lizzie van den Ham

€ 9,95